Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Sieć akceptacji PayEye


PayEye, co prawda, sukcesywnie powiększa sieć akceptacji – placówek, w których można płacić biometrią oka – rozwiązanie wciąż pozostaje lokalną wrocławską ciekawostką. Fintech poinformował o pozyskaniu kolejnego już partnera – biometrią oka zapłacicie już w Biurze Obsługi Pasażera MPK Wrocław. 

Czytaj też: Transactionlink z dostępem do danych bankowych po raz piąty

payeye

Sieć PayEye bezpieczne!

Firma podkreśla dodatkowo, że rozwiązanie nie jest tylko bezpieczne, ale i wygodne! Proces płatności odbywa się w pełni bezdotykowo – wystarczy spojrzeć w stronę terminala i już! Wcześniej jednak, by zasilić całą gamę akceptacji PayEye należy przede wszystkim stworzyć konto w serwisie internetowym. Na obecną sieć akceptacji PayEye składa się na ten moment 120 punktów, wśród nich na przykład restauracje, sklepy, punkty usługowe czy Aquapark.

Co więcej, na ten moment jest jeszcze sporo barier w funkcjonowaniu PayEye. Po pierwsze stanowi konieczność doładowania konta, a po drugie – brak aplikacji mobilnej. Jednak ten ostatni problem powinien zniknąć za około miesiąc. W drugim kwartale br. firma zamierza także wejść do sektora e-commerce. Wówczas okaże się, czy fintech rzeczywiście ma szansę na zdobycie tej części rynku.

Czytaj też: ZUS szuka operatora płatności. Składka za BLIK


View Comments
There are currently no comments.