Aktualności
Posted By Admin

Kolejna wersja aplikacji mobilnej od mBank


Przed Państwem kolejna wersja aplikacji mobilnej mBank. Znajdują się tutaj przede wszystkim udogodnienia dla użytkowników kart i BLIKa. 

mBank zapowiedział wdrożenie kolejnej wersji aplikacji na urządzenia Android i iOS. Wśród nowych funkcji pojawić się mają na przykład udogodnienia dla posiadaczy kart. W efekcie nowości, ci będą mogli niebawem na przykład zamawiać dokumenty związane z użytkowaną kredytówką. Mowa o zaświadczeniu o zadłużeniu potrzebne podczas ubiegania się o kredyt w innej instytucji.

Czytaj też: Transactionlink z dostępem do danych bankowych po raz piąty

wersja aplikacji mobilnej

Co nowego w kolejnej wersji aplikacji mobilnej mBank?

Dodatkowo, z informacji mBanku wynika także, że nowa wersja aplikacji umożliwi dostęp do danych karty takich jak numer, data ważności czy kod zabezpieczający. To jednak jest już możliwe w zakładce Karty. W efekcie można już płacić w internecie bez posiadania przy sobie plastiku. Można dodać ją także do portfeli cyfrowych.

Co ciekawe, nowa wersja aplikacji mobilnej mBank przyniesie także ułatwienia dla BLIKowiczów. Obecnie po płatności zostaje ślad, ale bez szczegółów. Aktualizacja sprawi, że w historii znajdziemy dodatkowo dane sklepu. 

Będziemy mogli także dodać do wniosków pliki, na przykład zdjęcia. To z kolei usprawni aktualizację danych przy np. nowym dowodzie.

Czytaj też: Getin Noble Bank zintegrował aplikację z Huawei


View Comments
There are currently no comments.