Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Provema we współpracy z Paysafe


Rozwiązanie może przydać się przede wszystkim tym, którzy nie korzystają z kart lub nie chcą ich używać w sieci! Mowa o współpracy pt. Provema i Paysafe, które to ma ciągnąć za sobą możliwość doładowania portfela Provema gotówką!

By skorzystać z wynalazku należy wygenerować kod kreskowy PaySafeCash. Później z kolei znaleźć partnera usługi, by zeskanować ten kod. To ma ułatwić specjalna wyszukiwarka. Punktów płatności jest kilka tysięcy. Pozostaje więc opłacić należną kwotę gotówką.

Użytkownik, który zdecyduje się na podobne doładowanie, może wykorzystać saldo aplikacji Provema Wallet, by spłacić na przykład ratę kredytu lub wykupić ubezpieczenie bezpośrednio w aplikacji.

Czytaj też: 600 mln dofinansowania dla Stirpe – znamy plany!

provema paysafe

Provema i Paysafe, czyli nowy portfel cyfrowy?

Tymczasem, już kilka tygodni temu w internecie wrzało jeśli chodzi o ten fintech, ponieważ pojawiła się usługa LoanByLink. To rozwiązanie umożliwiające zakupy na raty trwa zaledwie kilka minut.

Z kolei Paysafe to austriacka firma znana na przykład z PaySafeCash, czyli metody płatności łączącej rozwiązania online z gotówką. Jest dostępny prawie w 30 krajach i umożliwia transakcje tym, którzy nie mają kart albo nie korzystają z nich w internecie. Platforma powstała już w 2018 roku, Paysafe istnieje jednak od ponad 20 lat. Firma oferuje już 70 rodzajów płatności w aż 40 walutach. Co ciekawe, tworzą ją tylko… 3 osoby!

Czytaj też: Sieć akceptacji PayEye


View Comments
There are currently no comments.