Aktualności
Posted By Admin

Pożyczki mPay – coraz więcej kredytów we współpracy z Visusem


Pożyczki mPay biorą coraz to większy rozbieg. Firma poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą Soonly Finance, która wcześniej występowała jako Vivus.

Czytaj też: Opłaty w biurze maklerskim mBanku – UOKiK bierze pod lupę rozwiązanie

Operator aplikacji mPay mocniej angażuje się w rynek pożyczek. Firma zawarła właśnie umowę ze spółką, w efekcie której stanie się pośrednikiem w udzielaniu kredytów konsumenckich. Umowę, co ciekawe, zawarto na czas nieokreślony. Równocześnie przewidziano jednomiesięczny okres jej wypowiedzenia.

Pożyczki mPay

Pożyczki mPay – coraz więcej kredytów we współpracy z Visusem

Z kolei dla operatora aplikacji mPay nie będą to przecież pierwsze kroki na rynku pożyczkowym. Firma zawarła już umowę z brytyjską spółką IPF.

Ta z kolei w Polsce znana jest przede wszystkim z ramienia marki Provident. Użytkownicy aplikacji mogą za jej pośrednictwem ubiegać się o finansowanie w wysokości nawet 10 tys. PLN. Dodatkowo, sama weryfikacja tożsamości klienta odbywa się z wykorzystaniem selfie, a sam wniosek jest maksymalnie uproszczony.

Czytaj też: Softpos PayTela i kolejne wdrożenie. Terminal aplikacyjny dla Spedimexu

Spółka mPay w międzyczasie konsekwentnie rozwija swoją aplikację. Pojawiła się przecież nowa oferta ubezpieczeń. Wcześniej operator udostępnił już na przykład planer podróży, który ułatwia poruszanie się po największych miastach. W aplikacji pojawił się także moduł sprzedaży biletów PKP Intercity.

Czytaj też: Nowa funkcja Klarny – możesz już skorzystać z tego, co oferował Stocard


View Comments
There are currently no comments.