Płatności online
Posted By Admin

Porównywarka cen w aplikacji Klarny


Porównywarka cen w aplikacji Klarny na razie jest możliwa do korzystania w USA, Wielkiej Brytanii, Danii czy Szwecji. Fintech poinformował o uruchomieniu porównywarki, z której już teraz mogą korzystać klienci z wybranych krajów.

Czytaj też: Flowbird: za parkowanie w centrum Warszawy można już płacić w aplikacji

Co ciekawe, narzędzie ma zestawiać przede wszystkim ceny oferowane przez tysiące sprzedawców detalicznych i pomagać klientom docierać do tych najbardziej atrakcyjnych. Dodatkowo pokazuje także, jak zmienia się cena danego towaru w czasie. W efekcie, klienci mogą sami zdecydować, czy to najlpeszy moment na zakup.

Czytaj też: Nowy rekord płatności zbliżeniowych: BNPL to ponad 98% transakcji

Porównywarka cen od Klarny umożliwia także filtrowanie wyników wyszukiwania po takich danych, jak na przykład:

  • kolor,
  • rozmiar,
  • opcje wysyłki czy oceny.

Równocześnie, fintech chce także odciążyć klientów z przeszukiwania stron i marnowania czasu! Narzędzie ma więc być alternatywą nawet dla takich portali jak Google, czy Amazon!

Czytaj też: Unilink przejmuje swoją alternatywę z rynku czeskiego i słowackiego

Porównywarka cen

Porównywarka cen w aplikacji Klarny

Samo rozwiązanie z kolei bazuje przede wszystkim na technologii porównywarki PriceRunner, którą Klarna przejęła w zeszłym roku. Transakcja ta była największą dotychczas akwizycją Klarny. Warto jednak wspomnieć, że w międzyczasie na liście zakupów fintechu znalazła się także platforma Hero czy Inspirock.

Dla Klarny dzisiejsza premiera jest kamieniem milowym w naszej ewolucji od sieci płatniczej do kompletnego narzędzia do zakupów, które obejmuje wszystko, od inspirującego odkrywania produktów po śledzenie dostaw, cyfrowe paragony i bezproblemowe zwroty.

– cytowany w komunikacie Sebastian Siemiątkowski, szef Klarny.

Z kolei uruchomienie porównywarki to nie jedyna informacja dotycząca Klarny, jaka ujrzała dziś światło. Współpracą z fintechem zainteresował się dodatkowo Viva Wallet. Co ciekawe, oferta płatności Klarny zostanie dodana do zestawu ponad 30 metod płatności dostarczanych przez Viva Wallet. A równocześnie – będzie dostępna zarówno online, jak i offline.

Czytaj też: Zdalne płatności na stacjach Shell


View Comments
There are currently no comments.