Aktualności
Posted By Admin

Płatności na raty za zabiegi medyczne? To już fakt!


I to wszystko za sprawą Comperii. Ta zapowiada płatności na raty za zabiegi medyczne. Dodatkowo, wkrótce uruchomi także płatności odroczone w sklepach internetowych. 

Pacjenci przychodni, klinik stomatologicznych czy medycyny estetycznej będą mogli rozłożyć płatności na raty. To wszystko właśnie w efekcie współpracy ComperiaRaty z platformą Kliniki.pl.  Co więcej, udzielanie kredytu przebiega tutaj całkowicie zdalnie. Fintech przedstawia oferty klientowi zainteresowanemu tym sposobem finansowania zabiegu właśnie. Ten z kolei podpisuje umowę bezpośrednio z wybraną instytucją finansową, nie wychodząc z domu. Po umówieniu usługi i potwierdzeniu jej ceny kredyt rozpoczyna się spłacać.

płatności na raty

Płatności na raty za zabiegi medyczne dają się finansować

Tymczasem, maksymalna kwota finansowania to 20 tysięcy PLN. Co więcej, do 5 tysięcy klient nie musi przedkładać żadnych dokumentów, by zrealizować usługę. Jak podaje sama Comperia, zabieg można opłacić w ciągu 48 miesięcy, korzystając przy tym z rat 0%. Żadna z instytucji nie zbiera wówczas informacji o tym, na jaką usługę medyczną przeznaczono środki.

Ofertę przygotowano przede wszystkim dla użytkowników Kliniki.pl. Platforma łączy pacjentów z gabinetami. Współpracuje już z 700 placówkami medycznymi, a w 2019 roku korzystało z niej już 500 tys. pacjentów, którzy wykupili usługi o łącznej wartości około 100 mln PLN.

Czytaj też: Amerykańska licencja bankowa dla Revolut? Na 15 mln klientów!


View Comments
There are currently no comments.