Płatności online
Posted By Admin

Płatności Autopay trzymają nogę na promocji!


Początek nowego roku przyniósł płatności automatyczne Autopay, które to umożliwiają tańsze przejazdy autostradą A4 na odcinku Kraków-Katowice.

Co więcej, efektem promocji jakiej dopuścił się system płatności jest przede wszystkim wzrost liczby przejazdów o ponad 40%.

Ponadto także nowe rejestracje w systemie skoczyły niebotycznie, ponieważ o aż 63%.

Tymczasem, promocja jeszcze się nie kończy.

Dlatego też Stalexport Autostrada Małopolska, czyli ta, która odpowiada za zarządzanie tym odcinkiem – planuje upłynnić ów ruch.

A ponieważ płatności Autopay korzystają z innowacji pokroju videotollingu, czyli rozpoznawania rejestracji – bramki zdają się być teraz niemal trzy razy szybsze w przepuszczaniu pojedynczych pojazdów w porównaniu z manualnym rozliczeniem.

płatności autopay

Im więcej płatności Autopay, tym niższe rachunki?

W międzyczasie trwania promocji ci, których dotknęły płatności Autopay, A4Go czy Telepass płacą teraz za przejazd na bramce do 5 PLN mniej niż wcześniej.

Co więcej, pojazdy osobowe wynoszą teraz 7 PLN.

Stop stopowi stopem? Płatności Autopay się nie zatrzymują!

Tymczasem, warto także przypomnieć, że system Autopay zainicjowany przez Blue Media usprawnia przejazdy przede wszystkim dlatego, że kierowcy nie muszą już się zatrzymywać, by ów regulacja się dokonała.

Jednak, by dostąpić zaszczytu ignorancji wobec znaku stop w bramkach należy zarejestrować siebie i pojazd w aplikacji Autopay.

A ponieważ tutaj nasza ingerencja w ów płatności się kończy – tył głowy podczas jazdy mamy już całkowicie luźny.

Co ważniejsze – środki pobierane są automatycznie.

Ponadto, gdyby tego było mało, przejedziecie nawet jeśli akurat zapomnieliście telefonu, ponieważ ten fizycznie nie jest wymagany!

Efektem ów rozwiązania jest już szereg klientów – 200 tys. – którzy już korzystają z tego wynalazku.


View Comments
There are currently no comments.