Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Płatność okiem w Warszawie i Poznaniu


Rośnie sieć akceptacji narzędzia płatności biometrycznych – PayEye. Dotychczas, co ciekawe, płatność okiem dostępna była w sklepach i punktach usługowych zlokalizowanych we Wrocławiu i okolicach. Teraz z kolei z tej formy będzie można skorzystać także w Warszawie i Poznaniu. Terminale eyePOS 2.0 umożliwiają przyjmowanie płatności biometrycznych. 

Czytaj też: PKO BP odświeża wizerunek kart z klubowymi herbami

Co ciekawe, PayEye umożliwia transakcje spojrzeniem, z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Fintech, co ważne, dostarcza nową aplikację oraz terminal. By zrealizować ów płatność spojrzeniem, klient powinien pobrać aplikację od PayEye, założyć konto, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę. Oczywiście, bez potrzeby wyjmowania telefonu patrząc w obiektyw zapłaci się tylko w wybranych miejscach. U partnerów PayEye.

Czytaj też: Apple Tap to Pay z szerszym wsparciem. PayPal zapowiada integrację

Tymczasem, komputronik w połowie października wprowadził płatność spojrzeniem w swoim wrocławskim salonie. Co ciekawe, po udanym pilotażu firma zdecydowała się na wdrożenie rozwiązania w kolejnych miejscach. Na przykład centrum handlowym Arkadia i Posnania.

płatność okiem

Płatność okiem w Warszawie i Poznaniu

W efekcie, PayEye uruchomiło możliwość zamówienia terminalu eyePOS partnerom z całej Polski. Dotąd można było to zrobić tylko w okolicach Wrocławia.

Czytaj też: Unilink przejmuje swoją alternatywę z rynku czeskiego i słowackiego

Cieszę się, że zaledwie po dwóch tygodniach od pierwszego wdrożenia nasz partner zdecydował się na instalację eyePOS-ów w swoich kolejnych salonach. Płatność spojrzeniem po raz pierwszy pojawi się w Warszawie oraz Poznaniu. Ta ekspansja daje nam możliwości dotarcia do nowych klientów, a także do bliższego zaprezentowania naszej usługi niezwykle interesującym rynkom.

– Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye.

Myślę, że rozszerzenie zakresu naszego działania będzie też impulsem dla innych firm do skorzystania z tej formy płatności. Marki muszą podążać za światowymi trendami, a my je kreujemy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu za pośrednictwem formularza w strefie biznesu na naszej stronie i wdrożenia płatności spojrzeniem w swoich firmach.

– Daniel Jarząb.

Czytaj też: Flowbird: za parkowanie w centrum Warszawy można już płacić w aplikacji


View Comments
There are currently no comments.