Systemy płatności
Posted By Admin

PayU i płatności cyberwalutami to już fakt!


Współpraca z Celo daje PayU pewną możliwość – płatności cyberwalutami – stablecoinami, czyli cyfrowymi walutami powiązanymi z tradycyjnymi aktywami.

Firma PayU poinformowała niedawno o nawiązaniu współpracy z platformą Celeo, która ułatwia płacenie kryptowalutami użytkownikom urządzeń mobilnych.

Ten ruch z kolei ma umożliwić płacenie za produkty i usługi milionom klientów. Przede wszystkim na rynkach wschodzących, oczywiście. Partnerem operatora jest także First DAG, który opracował globalne rozwiązanie upraszczające przyjmowanie cyfrowych płatności.

Czytaj też: Natychmiastowe wypłaty pieniędzy na zrzutka.pl

payu płatności cyberwalutami

PayU bawi się w płatności cyberwalutami

Co ciekawe, należący do koncernu Naspers PayU umożliwi klientom także płacenie stablecoinami Cele cUSD. PayU w komunikacie przekonuje także, że sieć jego akceptantów to już 450 tysięcy podmiotów. Co więcej – wszyscy oni właśnie będą mogli korzystać z nowego narzędzia.

W efekcie rozwiązania First DAG sprzedawcy mogą przyjmować transakcje w stablecoinach całkowicie bez dodatkowych integracji. Działająca w tle platforma organizuje cały proces między akceptantem a bankiem.

Czytaj też: Revolut zachęca ukraińskich klientów – będzie konto w hrywnach!


View Comments
There are currently no comments.