Aktualności
Posted By Admin

PaySafe w związku z: YouTube


Wszyscy chwalą się dziś związkami i relacjami na Facebooku. Chwalą się mali i chwalą ci więksi. Tymczasem dziś dumnie paraduje też globalny gigant, celebryta w zakresie dostarczania płatności – PaySafe. A to dlatego, że związał się właśnie z platformą YouTube! I to, zdaje się, coś poważnego!

W efekcie świeżego związku, YouTube doda paysafecard jako alternatywę płatności dla serwisu Premium. Metoda będzie dostępna na razie przede wszystkim we Francji, Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

paysafe w związku z youtube

Ponadto, co ważniejsze, poza relacją jaką zawiązała ta dwójka liderów swojej branży – teraz rzesza nowych klientów dostąpi możliwości rejestracji konta premium w YT.

130 milionowe wesele PaySafe i YouTube

Wraz ze sformalizowaniem związku, na rynku bawić się może już ponad 130 milionów europejskich klientów, dotychczas pozbawionych dostępu do usług płatniczych.

A tym samym, wszyscy świadkowie tego precedensu, przede wszystkim ci bez karty kredytowej, mają możliwość sprawienia Młodym przyjemności i zapłaty paysafecard za usługę premium w najpopularniejszym serwisie video.

Co więcej, gigant płatności udostępnia swoją metodę paysafecard w ponad 650 tys. punktach handlowych na świecie. Dodatkowo placówki te obejmują przede wszystkim wszelkie stacje benzynowe, kioski czy supermarkety.

PaySafe i YouTube, z nami się nie napijecie?

Tymczasem relacja PaySafe i YouTube Premium to najnowsza koncepcja współpracy na linii PaySafe:Group i Google. A to wszystko dlatego, że już w ubiegłym roku zaczęło iskrzyć – paysafecard pomyślnie zainicjowano w sekcji płatności sklepu Google Play.

Teraz z kolei, rozszerzając relacje z Google Grupa PS wspiera poniekąd dodatkowe jego usługi. A co najważniejsze – bezpieczeństwo klienta będzie nietykalne, ponieważ skończył się etap udostępniania danych finansowych dla klientów YT Premium!

Trzeba więc chyba to uczcić!


View Comments
There are currently no comments.