Aktualności
Posted By Admin

Pekao, let me take a selfie!


Era selfie szaleje nie tylko w pokoleniu millenialsów. W międzyczasie zawładnęła leciwym już Pekao z generacji nieco odleglejszej. A to dlatego, że każdy chce dziś być na czasie! A, żeby nie zejść z rynku i być zauważonym – trzeba obracać się mobilnie tu i ówdzie. Przede wszystkim w potrzebach i oczekiwaniach konsumentów. Zwłaszcza tych wchodzących na obroty działalności gospodarczej!

Mikroprzedsiębiorco dziś i Tobie Pekao, let take a selfie!

Konto na jedno selfie w Pekao

Ewolucja indywiduum w osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą to twardy orzech do zgryzienia. Wydaje się wówczas, że zalewa nas fala papierkowych formalności, większa niż to wszystko warte. Co więcej niejednokrotnie same procedury całkowicie zniechęcają do samodzielnej działalności.

Rachunki bankowe na selfie są coraz powszechniejsze, przede wszystkim w challenger bankach, takich jak, na przykład N26, Monzo, Revolut.

Tymczasem jednak Pekao próbuje przekuć niezbędne obowiązki w przyjemności! Dlatego też, bank kłania się w pół tym, którzy poza wizją własnego biznesu, przede wszystkim przed oczyma mają, niemal bez przerwy, komputery i inne smartfony.

let me take a selfie Pekao

Pekao robi selfie… 10 minut?

W międzyczasie, kiedy założyliście już tę firmę, co to żeście o niej marzyli, czas na nieco więcej zobowiązań i formalności. Efektem tego jest przede wszystkim konieczność założenia konta bankowego.

Ale kto z Was teraz, o wielcy przedsiębiorcy, ma czas na tułanie się po placówkach bankowych?

Dlatego też, czas na 10cio minutowe selfie w Pekao SA!

Całodobowa terapia Pekao

Dodatkowo, uprzejmość możliwa jest kiedy tylko sobie zamarzycie. Budzisz się w nocy z przepracowania? A z tyłu głowy kolejny raz ten sam koszmar? Dlatego dla odstresowania możesz, na przykład założyć sobie jakieś szybkie konto w Pekao!

Wystarczy wyłącznie dowód osobisty, komputer i oto – chwila dla Ciebie! Tymczasem to naprawdę tylko chwila. Co więcej – intuicyjna i prosta, bez zbędnych pól formularza – dlatego lepiej się nią delektuj!

pekao fotografia selfie

Ponadto, podczas relaksu przy zakładaniu konta istnieje możliwość wyboru benefitów, na przykład karty debetowej, aplikacji mobilnej PeoPay czy rachunku pomocniczego.

600 + na każde nowe konto przedsiębiorcy w Pekao?

Dodatkowo, gdyby udogodnień było Wam za mało – boście się już rozwydrzyli, o wielcy przedsiębiorcy – za otwarcie konta na start możecie otrzymać nawet 600 zł. ekstra! A to dlatego, że Pekao oferuje:

  • 200 PLN za otwarcie Konta Przekorzystengo Biznes. Warunkiem jest przede wszystkim (w ciągu 3 miesięcy) przelew do ZUSu. Ponadto – wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej minimum kartą debetową oraz jeden przelew przez aplikację PeoPay. Co ważniejsze – każda z tych operacji powinna opiewać na minimum 100 PLN.
  • 200 PLN za umowę o terminal płatniczy – jeśli w ciągu 3 miesięcy będziecie otrzymywać płatności w wysokości minimum 500 PLN/mies.
  • 200 PLN za kredyt, pożyczkę czy kartę kredytową. Jeśli w międzyczasie, do 6 miesięcy od założenia konta, zdecydujecie się na powyższą uprzejmość Pekao – minimum 5000 PLN.

Selfie’uj z Pekao!

Dodatkowo, co ważniejsze, startupy uprzywilejowane są przez rok, przede wszystkim zwolnieniem z opłaty za prowadzenie konta. Ponadto, nawet mikroprzedsiębiorcy mogą obejść ją szerokim łukiem. Ci drudzy z kolei muszą spełnić jeden z warunków, na przykład:

  • wpływy finansowe na konto 2000 PLN/mies.,
  • jedna transakcja walutowa lub rata leasingu w usłudze Pekao Leasing,
  • jeden przelew do ZUSu lub Usu.

Podsumowując więc: każdy czas jest dobry na selfie, przede wszystkim to do Pekao! Czas więc na nową firmę, choćby dla samej radości zakładania konta!

Do selfie’owania!


View Comments
There are currently no comments.