Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

CashBill ze stratą za rok 2018. Czas na ewakuację?


Jakiś czas temu na łamach systemów płatności mogliście zajrzeć do portfela PayPala i Blika. Tym samym – poza, z jednej strony wyrazami zazdrości, z drugiej współczucia – przede wszystkim mogliście zgłębić co naprawdę w płatnościach piszczy. Dlatego też dzisiaj, specjalnie dla Was – wisienka na torcie – portmonetka Cashbill!

Co piszczy w Cashbill?

Tymczasem, wisienka ma to do siebie, że potrzebuje odpowiedniego wprowadzenia. Dlatego też, potrzymam Was chyba chwilę w niepewności, aby mroczny klimat sprawił, że z niecierpliwością (i dreszczykiem emocji) będziecie oczekiwać konkretów! Zwłaszcza Wy, sympatycy Cashbilla!

Wisienka Cashbill większa niż kiedykolwiek

Co więcej (uwaga – dawkuję Wam informacje i napięcie, żebyście nie umarli z ciekawości) –wisienka jest kilkukrotnie większa niż ta ujawniona poprzednio. Ponadto, nie wynika to niestety ze zobowiązań płatniczych, które Cashbill miał uregulować, ponieważ wciąż się do tego nie kwapi.

To z kolei, chyba jedyne, co stabilne w firmie.

Dodatkowo, wiecie, że jak na złość, spora dość kwota ponad 750 000 PLN (tak, ta do oddania), dziwnym trafem, nie chce się zmniejszać? I o ile chwali się, że spółka nie jest rozrzutna, o tyle szkoda, że równolegle jest przede wszystkim nieco niewiarygodna w kwestii finansowej…

cashbill stracony

Cashbill, robisz to źle…

Co więcej, robisz źle swoim sympatykom. Warto pamiętać, a przede wszystkim teraz, gdy w dziurawym portfelu Cashbill bieda tańczy i śpiewa – trwałość finansowa to wizytówka marki. Zwłaszcza w tym biznesie. Tymczasem, wszem i wobec przypominam – gdyby ktoś się zgubił – obracamy się w branży płatności. O czym Cashbill zdaje się zapominać. A przynajmniej – efektywnie to wypierać.

A jak można się spodziewać – jaka wizytówka, taka i firma. Dlatego też, nie wiem jak Wasza, ale moja ujemna delta nasuwa mi niestety tylko jedno…

W życiu pewne są trzy rzeczy: śmierć, podatki i… Cashbill na dnie?

Tymczasem – nadeszła wiekopomna chwila.

Dlatego też, przedstawiam Wam dane dotyczące straty finansowej spółki Cashbill SA za rok 2018. Według sprawozdania finansowego z dnia 12 czerwca 2019 r. kwota netto, z powodu której spotykamy się dzisiaj w tej linijce wynosi… 1 331 745,50 PLN straty! W międzyczasie jak zbieracie szczenę z podłogi – dobrze policzcie zera, macie prawo się pomylić.

Upamiętnijmy to więc minutą ciszy, podczas której Wy, sympatycy Cashbilla, zastanówcie się dokąd zmierzają Wasze finanse. Może warto byłoby, na przykład, nim załamiecie ręce – spisać listę za i przeciw.


View Comments
There are currently no comments.