Płatności online
Posted By Admin

Otwarta Bankowość w PKO – coraz więcej funkcjonalności


Wcześniej usługa podglądu salda i historii transakcji z rachunków  w innych bankach była dostępna tylko w aplikacji IKO. Otwarta bankowość w PKO wchodzi na kolejny level!

Czytaj też: Raiffeisen Digital Bank wprowadza Apple Pay

PKO BP wprowadził teraz usługi związane z otwartą bankowością do swojego serwisu transakcyjnego. Funkcję agregacji kont klienci banku znają z kolei z aplikacji IKO, a teraz będą mogli z niej korzystać także w serwisie iPKO.

Czytaj też: Płatności odroczone Mokka w Briju online

Tymczasem, w bankowości PKO klienci już mogą sprawdzić stan i historię kont z aż 11 banków! Na tej liście znajdują się na przykład Pekao, mBank, BNP Paribas czy Millennium i ING czy Citi.

Otwarta bankowość w PKO

Otwarta Bankowość w PKO – coraz więcej funkcjonalności

W efekcie wykorzystania otwartej bankowości klienci PKO mogą też łatwiej wymieniać waluty w kantorze internetowym. Wymienione z kolei można spokojnie przekazać na wybrane konto w innym banku. Co więcej – nie ponosząc za to żadnych opłat!

Czytaj też: mPay rozwija open banking

Otwarta bankowość w PKO pozwala też ograniczyć formalności w kontekście na przykład składania wniosku o pożyczkę gotówkową, kartę kredytową czy limit odnawialny! Użytkownik może więc łatwo wskazać konto, na które otrzymuje wynagrodzenia, by bank mógł skorzystać z historii podczas rozpatrywania wniosku!

Czytaj też: Revolut udostępnił nowy kurs edukacji finansowej


View Comments
There are currently no comments.