Aktualności
Posted By Admin

Revolut udostępnił nowy kurs edukacji finansowej


Revolut udostępnił klientom w Wielkiej Brytanii i krajach EOG kurs edukacji finansowej Learn & Earn poświęcony kontaktom inteligentnym! Jako przykład główny wykorzystano platformę inteligentnych kontraktów dla firm i developerów Web3, która pozwala na finalizację transakcji w mniej niż… Sekundę! Mowa o Avalanche. Token o tej samej nazwie AVAX pojawił się niedawno w ofercie ponad 100 tokenów. Tymi z kolei można handlować w aplikacji Revolut.

Czytaj też: Zapłać za 30 dni od Klarny wchodzi do sklepów stacjonarnych w Polsce

Kurs edukacji finansowej Revolut pomogą klientom poszerzyć wiedzę na temat świata krypto i blockchain. A co więcej – protokołów i tokenów w ogóle. W 2022 roku lekcje i testy te zyskały popularność w społeczności klientów fintechu, przede wszystkim wśród generacji Z i Millenialsów. Wszystko w efekcie prostoty i przełożenia technicznych słów na łatwiejszą nomenklaturę.

Czytaj też: Planet Cash rozpoczął wakacyjną działalność jeszcze… Przed majówką

Nowy kurs wiedzy, o którym mowa to Podstawy wiedzy o kryptografii i  kryptowalutach, Internet oparty na blockchainie na przykładzie Polkadot, Staking tokenów na przykładzie Polkadot, Zdecentralizowane giełdy na 1Inch. Co ciekawe, kursy Learn & Ear stworzono tak, by pomóc klientom poszerzyć wiedzę w kontekście kryptowalut i powiązanych z nimi zagadnień. Mają więc interaktywną formę i kończą się testem wiedzy. Za zaliczenie quizów klienci z kolei zdobywają bonusu wypłacane w poszczególnych tokenach.

Revolut udostępnił nowy kurs edukacji finansowej

Revolut udostępnił nowy kurs edukacji finansowej

Tymczasem, udostępniony w majówkę już piątu kurs wiedzy dotyczy smart kontraktów i posługuje się firmą Avalanche i jej tokenem AVAX. W trakcie dwóch pierwszych lekcji klienci dowiedzą się, na przykład czym jest protokół konsensusu, jak działa i czym różni się od innych blockchainów. A także pojawi się koncepcja podsieci czy rozwoju ekosystemu krypto.

Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą misję, aby złożony świat blockchain uczynić bardziej dostępnym dla wszystkich. W ostatnich tygodniach powitaliśmy setki tysięcy nowych użytkowników w naszym programie edukacji finansowej Learn & Earn. Apetyt na wiedzę o kryptowalutach i web3 nie słabnie. To już piąty kurs, który oddajemy klientom. W ciągu najbliższych miesięcy planujemy udostępnić kolejne. Mamy satysfakcję, widząc wpływ naszych kursów na lepsze zrozumienie poszczególnych aspektów nowych technologii.

– Mazen Eljundi, Global Business Head of Crypto w Revolut.

Revolut, co ciekawe, oferuje szerokie spektrum usług finansowych przez autorską aplikację, gdzie… Kryptowaluty stają się coraz bardziej poszukiwaną i popularną usługą. Fintech udostępnia handel kryptowalutami we wszystkich planach, przy czym klienci planu Standard mogą przejść na wyższy, płatny plan, jeśli… Chcą obniżyć koszty transakcji tokenami.

Czytaj też: Strategiczna rola kobiet w finansach – raport “Kobiety w finansach”


View Comments
There are currently no comments.