Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Sztabki złota kupisz BLIKiem


Nowa oferta wprowadzona przez Goldenmark łączy e-commerce z inwestycją w cenny kruszec! Sztabki złota kupisz już BLIKiem! Jedną z cech rozwiązania dystrybutora złota w sklepie Goldsaver jest możliwość zakupu sztabki po kawałku. Taka myśl powstała w kontekście osób, które nie mogą pozwolić sobie na zakup całej sztabki, a co więcej – nie chcą też ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem monet inwestycyjnych.

Czytaj też: ING z ciekawostką dla kierowców – bilety online kupisz przez Android Auto

Zainteresowany rozwiązaniem powinien założyć konto w sklepie i podać dane osobowe i adresowe do faktury. Po jego aktywacji można więc zacząć kupować złoto online. To klient, co ważne, ustala częstotliwość i kwotę transakcji. W procesie płatności do wyboru są na przykład BLIK, system Przelewy24, a także Google i Apple Pay.

Sztabki złota BLIKiem

Sztabki złota kupisz BLIKiem

Tymczasem, po zakupie użytkownik dostaje fakturę potwierdzającą ilość kupionego złota. Aktualny stan posiadania kruszcu można sprawdzić w panelu klienta. Gdy uzbiera się 1 uncja, można odebrać sztabkę w salonie sieci Goldenmark. Ale także na przykład przez kuriera czy paczkomatu.

Czytaj też: Wycena Revolut w dół – fintech można kupić za zaledwie 18 mld dolarów

Cenę, po której kupowane jest złoto, klient widzi w chwili transakcji. To ona, co ciekawe,  wyliczana na podstawie aktualnego kursu złota z NBP. Oczywiście, z uwzględnieniem kosztów produkcji, transportu i ubezpieczenia oraz funkcjonowania sklepu.

Czytaj też: Zapłać za 30 dni od Klarny wchodzi do sklepów stacjonarnych w Polsce


View Comments
There are currently no comments.