Płatności online
Posted By Admin

Bilety Koleo można dodawać do portfela Google


Prowadzone są już prace nad rozszerzeniem dostępności usługi u kolejnych przewoźników. Bilety Koleo jednak już można dodawać do portfela Google! To nowa funkcja, a by z niej skorzystać wystarczy po zakupie wybrać w apce opcję Dodaj do portfela Google, by później z powodzeniem znaleźć go na smartfonie czy innym urządzeniu.

Czytaj też: Nowości mBanku – wpłacanie gotówki do PlanetCash już możliwe

Na ten moment jednak wspomniana funkcja dotyczy wyłącznie biletów Koleo PKP Intercity. Jednak – jak przekonuje prezes właściciela platformy – trwają już prace nad rozszerzeniem dostępności tego rozwiązania u kolejnych przewoźników. Jednocześnie trzeba dodać, że jakiś czas temu wprowadzono możliwość dodawania biletów do Apple Wallet.

Czytaj też: Konta oszczędnościowe Apple cieszą się powodzeniem

Bilety Koleo można dodawać do portfela Google

Bilety Koleo można dodawać do portfela Google

Nie dalej jak kilka tygodni temu mogliście przeczytać też o fakcie, że do dyspozycji użytkowników Koleo dodano też rozwiązanie Bambetle+. Ono z kolei umożliwia nadanie bagażu spod drzwi domu i dostarczenie go do miejsca podróży. Usługa jednak jest płatna – zależna od wagi przesyłki, ale będzie to nie mniej niż 29 PLN za sztukę.

Czytaj też: Płatności odroczone Mokka w Briju online

Sam serwis Koleo z kolei daje dostęp do aktualnego rozkładu jazdy pociągów czy funkcji zakupu biletów na przejazdy koleją. Rozwiązanie jest dostępne w przeglądarce, ale równocześnie też w apce.

Czytaj też: PKO nie kupi Banku Pocztowego – dlaczego?


View Comments
There are currently no comments.