Aktualności
Posted By Admin

Oferta telematyczna VIG – zwrot do 40% składki


Aplikację monitorującą styl jazdy jako pierwsza zaoferuje właśnie spółka należąca do VIG – Kooperativa. Oferta telematyczna VIG nosi nazwę Koopiot. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z apki, będą mogli co kwartał odzyskać od 10 do 40% zapłaconej przez siebie składki!

Moneyback będzie z kolei uzależniony od zebranych informacji o stylu jazdy. Apka podpowie także kierowcom, co mogą zrobić, by realnie poprawić parametry swojej jazdy. A w efekcie – zwiększyć bezpieczeństwo i zapewnić sobie wyższe zwroty.

Czytaj też: Konta oszczędnościowe Apple cieszą się powodzeniem

Vienna Insurance Group udostępniła na czeskim rynku apkę promującą rozsądne zachowania za kierownicą. To ona właśnie oceni styl jazdy i za odpowiedzialną wersję prowadzenia pojazdu przyzna zniżki!  Jako pierwsza oferta telematyczna VIG pojawi się z ramienia właśnie Kooperativa – czeskiej spółki.

Oferta telematyczna VIG - zwrot do 40% składki

Oferta telematyczna VIG – zwrot do 40% składki

Z kolei od strony technologicznej – VIG korzysta ze wsparcia austriackiej firmy Dolphin Technologies, specjalizującej się w rozwiązaniach telematycznych.

Czytaj też: Płatności odroczone Mokka w Briju online

Wspomniana apka, co ciekawe, stanowi źródło informacji o jeździe i nie wymaga wykorzystania żadnych dodatkowych urządzeń w pojeździe. Użytkownicy znajdą także dodatkowo w aplikacji przycisk SOS. Mogą z niego, co ciekawe, skorzystać w kontekście wypadku czy awarii. W efekcie czego pojawi się wezwanie do czeskiego centrum VIG Assistance, wraz z informacją o lokalizacji pojazdu.

Czytaj też: Nowości mBanku – wpłacanie gotówki do PlanetCash już możliwe

Co ciekawe, projekt ma rozszerzać się na kolejne spółki z grupy. A więc w efekcie – w dalszej perspektywie oferta może się pojawić również w Polsce.


View Comments
There are currently no comments.