Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Operator BLIKa z nowym zarządem


Rada Nadzorcza PSP zaliczyła zmianę. W tej zasiada siedem osób, z których wszyscy to  przedstawiciele udziałowców spółki. Operator BLIKa właśnie poinformował o zmianie w ów składzie.

Operator BLIKa z nowym zarządem

Dołączyła do niej Aleksandra Buczkowska, która w organie nadzorczym BLIKa będzie reprezentować mBank. Zastąpiła w efekcie Piotra Puchalskiego, który zasiadał tutaj od 2015 roku. Niedawno przeszedł z kolei do spółki leasingowej mBanku.

Tymczasem, Aleksandra Buczkowska jest dyrektor zarządzającą ds. produktów i segmentów klienckich w pionie bankowości detalicznej mBanku. Co więcej, związana jest z nim już od 2010 roku. A w międzyczasie kierowała pracami rozwoju biznesu na przykład mOkazji czy platformy Real Time Marketingu. Dodatkowo, ma także doświadczenie w zarządzaniu Contact Center. 

Czytaj też: Polskie Verestro wchodzi do Azji!

operator blika

Można powiedzieć, że nie jest to typowa rada nadzorcza, która wyłącznie kontroluje prace spółki. To bardzo poważne wsparcie i bliska współpraca, dzięki której możemy działać szybko i sprawnie, korzystając z wiedzy i praktycznego doświadczenia ludzi od lat związanych z nowoczesną bankowością, technologią i rynkiem płatności.

prezes PSP, operatora BLIKa, Dariusz Mazurkiewicz.

View Comments
There are currently no comments.