Karty płatnicze
Posted By Admin

Nowa karta kolekcjonerska Revolut


Karta kolekcjonerska Revolut dedykowana jest tylko dla klientów korzystających z kont płatnych, lub dla tych, którzy zdecydują się założyć je teraz.

Czytaj też: Koniec Facebook Pay! Zastąpi go Meta Pay i… Nic się nie zmieni

Do oferty Revoluta trafił kolejny plastik! Tym razem jednak nie jest to byle jaka karta, a kolekcjonerska karta chromatyczna Revolut! Jak informuje bank – ta została wyprodukowana z materiału z recyklingu i pokryto ją folią dichroniczną. Co za tym idzie – karta zmienia kolor jak w kalejdoskopie! Podobnie, jak poprzedni plastik – karta kolekcjonerska daje się dodać do portfela Apple i Google Pay.

Nowa karta kolekcjonerska Revolut

Nowa karta kolekcjonerska Revolut

Nową kartę z kolei mogą zamówić klienci Revoluta, korzystający z płatnych planów Plus, Premium i Metal. W efekcie zapłacą za nią ponad 60 PLN lub 12,99 euro. 

Równocześnie bank chce także zachęcić do wybrania płatnego konta tych, którzy korzystają z darmowego planu Standard. Jeśli więc ktoś do 1 lipca 2022 zdecyduje się wybrać jakąś droższą opcję – kartę otrzyma bezpłatnie.

Co ciekawe, Revolut od lat konsekwentnie dodaje do oferty nowe kart. Jako jeden z pierwszych proponował karty metalowe, które obecnie dostępne są w kilku kolorach. Od 2019 roku z kolei klienci mogą zamawiać okolicznościowe karty tęczowe, związane z Pride Month. 

Czytaj też: Nowa funkcja Klarny – możesz już skorzystać z tego, co oferował Stocard


View Comments
There are currently no comments.