Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Usługi Curve coraz droższe


Usługi Curve będą teraz płatne. Fintech wprowadza płatną taryfę Curve X, w której zachowuje wszystkie dotychczas oferowane udogodnienia.

Nadciąga burza gospodarcza i musieliśmy ponownie przyjrzeć się, jak cenimy Curve. Zmieniliśmy nasze plany taryfowe, abyśmy mogli dostarczać więcej tego, co jest dla Ciebie ważne w przyszłości.

– napisał do swoich klientów Curve.
Usługi Curve

Usługi Curve coraz droższe

W efekcie, klienci z podstawowym planem darmowym do niedawna bez dodatkowych kosztów mogli wypłacać z bankomatów do 200 euro miesięcznie. Ich transakcje bezgotówkowe były przewalutowane niegdyś po kursach międzybankowych do 500 euro miesięcznie. Powyżej tej kwoty Curve z kolei pobierał 2% prowizji. Fintech wprawdzie zachowuje kwotowy limit wypłat z bankomatów, ale… Ogranicza liczbę użytkowanych kart do dwóch!

Czytaj też: Koniec Facebook Pay! Zastąpi go Meta Pay i… Nic się nie zmieni

Z kolei z usług go back in time będzie można za darmo skorzystać trzykrotnie w ciągu miesiąca do 30 dni od transakcji. Równocześnie w aplikacji będzie można ustawić też jedną regułę.

Co ciekawe, fintech wprowadza płatną taryfę Curve X, w której zachowuje wszystkie udogodnienia. W aplikacji można dodać pięć kart. Bez ograniczeń można więc skorzystać z go back in time w ciągu 60 dni.

Dodatkowo, limity dotyczące bezprowizyjnych przewalutowań czy liczby kart obsługiwanych w aplikacji mogą się różnić. I to w zależności od daty rozpoczęcia świadczenia usługi.


View Comments
There are currently no comments.