Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Nowa aplikacja Credit Agricole


Apka jest dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej! Nowa aplikacja Credit Agricole już dostępna jest w marketach Google Play, App Store oraz AppGallery. Co ciekawe, w międzyczasie projektowania uwzględniono także problemy osób z wadami wzroku.

Czytaj też: PeoPay Kids w nowej odsłonie

Z kolei o tym, że Credit Agricole szykuje nową aplikację mobilną – można było przeczytać już jakiś czas temu. Teraz z kolei z rozwiązania mogą korzystać już wszyscy obecni klienci banku, a także ci przyszli. Nowa aplikacja Credit Agricole umożliwia przecież zdalne założenie konta w banku!

Czytaj też: BNP Paribas wprowadza nowy rachunek – Konto na Teraz

Nowa aplikacja Credit Agricole

Nowa aplikacja Credit Agricole

Tymczasem, wśród zalet nowej CA24 Mobile bank wskazuje przede wszystkim nowoczesny interfejs. Ten ma pomóc w międzyczasie zdecydowanie szybciej i wygodniej zarządzać swoimi finansami. Wyróżnikiem ma być także taki wynalazek, jak Klub korzyści, czyli dostęp do ofert rabatowych w lokalnych i ogólnopolskich sklepach.

Czytaj też: BNP Paribas wprowadza nowy rachunek – Konto na Teraz

Świeżo udostępniona aplikacja ma być dalej rozwijana. Jeszcze w tym roku ma się ukazać jej aktualizacja. Bank planuje równocześnie wzbogacenie aplikacji o dostęp do kolejnych produktów i usług. Na przykład funduszy inwestycyjnych czy ubezpieczeniach, BLIK zbliżeniowy czy prośby o przelew.

Czytaj też: ING wdraża autorski SoftPos


View Comments
There are currently no comments.