fintech
Posted By Admin

Najsłodsza sprzedaż Honey – PayPal wydał 4 mld USD


Największy z największych operatorów płatności – amerykański PayPal – postanowił osłodzić sobie życie. Co więcej, ów osłoda kosztowała go 4 mld USD. Przed Państwem PayPal w posiadaniu firmy Honey Science Corporation!

W międzyczasie, gdy rozprawiacie kim jest tyle warta firma – systemy płatności spieszą Wam z wyjaśnieniami.

Otóż Honey to technologiczna firma, parająca się przede wszystkim rozszerzeniem do przeglądarki. To z kolei na tacy podaje słodkie kupony i zniżki w ramach tejże przeglądarki.

PayPal posmakuje zniżek?

A ponieważ, by słodkich zniżek stało się zadość wystarczy zainstalować rozszerzenie i zalogować się lub zarejestrować właśnie przez jego teraźniejszego właściciela – ten z automatu wyszukuje dla nas najkorzystniejsze promocje.

Co więcej, z rozszerzenia można korzystać przede wszystkim już w trakcie zakupów, na przykład za pośrednictwem Amazona.

Jednak partnerów jest zdecydowanie więcej, ponieważ aż 4,5 tys. sklepów internetowych.

Na kogo wydaje PayPal?

Tymczasem Honey SC nie jest wcale młodym wynalazkiem, ponieważ liczy sobie już 8 lat. Ponadto do 2018 roku do skarbonki opisanej na własny rozwój wrzuciła od inwestorów blisko 30 mln USD.

Efektem czego było przede wszystkim poszerzenie grona użytkowników do miliona!

paypal

A ponadto, już w listopadzie zeszłego roku gigant przytulił się do niego i jego 250 pracowników właśnie z kwotą 4 mld dolarów. I to w gotówce!

Jednak dopiero 6 stycznia oficjalnie poinformował o finalizacji transakcji, więc… poniedziałki nie takie złe, jak je malują!

Dołączenie Honey do platformy PayPal to duży krok naprzód umożliwiający dostarczenie sprzedawcom i konsumentom wysokiej jakości usług i narzędzi.

To wyjście poza ofertę transferu płatności oraz zwiększenie komfortu zakupów dla naszych 300 mln użytkowników.


Dan Shuman, CEO PayPal.

View Comments
There are currently no comments.