Aktualności
Posted By Admin

mPay dostępne już na autostradzie A1


Spółka mPay właśnie rozpoczęła współpracę z Gdańsk Transport Company. Wszyscy użytkownicy aplikacji mPay mogą teraz automatycznie opłacać bramki AmberOne na trasie A1 właśnie. Usługę, co ciekawe, wystarczy aktywować tylko raz.

Już ponad milion kierowców mija bramki  w efekcie systemu automatycznej płatności.

Czytaj też: Zuck Bucks – nowa waluta cyfrowa od firmy Meta

Jeśli chodzi o usługę videotelling – ta polega przede wszystkim na umiejscowieniu kamery przy bramkach, które rozpoznają numery rejestracyjne pojazdu. Jeśli z kolei numer widnieje w ewidencji systemu – szlaban podniesie się przed pojazdem automatycznie. Płatność jest pobierana bezpośrednio z rachunku użytkownika.

Czytaj też: System płatności twarzą – Visa rozpoczyna współpracę z PopID

mPay dostępne już na autostradzie A1

mPay dostępne już na autostradzie A1

Tymczasem, warto zaznaczyć, że już ponad milion kierowców mija bramki  w efekcie systemu automatycznej płatności. Od teraz z kolei można już wykorzystać to rozwiązanie właśnie w aplikacji mPay. Spółka rozpoczęła współpracę z Gdańsk Transport Company, w efekcie czego użytkownicy aplikacji mPay mogą jeździć bez przeszkód po A1.

Czytaj też: Transgraniczne płatności odroczone – Paywerk

Całą usługę wystarczy aktywować tylko raz, a w momencie przejazdu dostęp do internetu w ogóle nie jest potrzebny. Jeśli oferta jest aktywna – nie trzeba nawet mieć ze sobą telefonu podczas przejazdu. Bramki otworzą się automatycznie – odczytując rejestrację samochodu.Równocześnie Aplikacja mPay umożliwia także płacenie za parkowanie w ponad 60 miastach w całej Polsce. W wachlarzu usług dostępna jest także możliwość skorzystania z porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych oraz zakup najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia.

Czytaj też: Limit wypłat gotówki będzie podniesiony – Visa i Mastercard składają wniosek


View Comments
There are currently no comments.