Systemy płatności
Posted By Admin

Możesz skorzystać z aplikacji iKO bez konta w banku!


Usługa jest na razie dostępna dla posiadaczy telefonów z systemem operacyjnym Android. Wszystko po to, by móc skorzystać z aplikacji IKO bez konta w banku! Można? No, prawie!

Czytaj też: Salwador akceptuje Bitcoin jako oficjalny środek płatniczy!

Aplikacja bez rachunku bankowego – żyć, nie umierać!

W markecie Google Play pojawiła się już aktualizacja IKO. W efekcie tejże klienci, którzy nie posiadają konta w tym banku mogą już skorzystać z oferty aplikacji. IKO bez konta umożliwia na przykład wgląd do pracowniczych planów emerytalnych czy pracowniczych planów kapitałowych w PKO TFI.

IKO bez konta w banku

Czytaj też: Płatności smartfonami w Polsce: co dziesiąta operacja jest mobilna!

Skorzystaj z IKO bez konta w banku! To już możliwe!

IKO bez konta w banku umożliwia przede wszystkim wgląd do pracowniczych planów emerytalnych czy pracowniczych planów kapitałowych w PKO TFI.

Dodatkowo, udostępnienie IKO osobom, które nie posiadają rachunku w PKO BP, bank zapowiedział wiele miesięcy temu. Później jednak zaoferowano możliwość korzystania osobom bez konta w PKO z serwisu internetowego. Teraz przyszedł czas na aplikację! Wreszcie!

Tymczasem, razem z najnowszą aktualizacją IKO bank PKO wprowadził dodatkowo także kilka innych nowości. Wśród nich znalazły się na przykład mapa wpłatomatów należących do PKO, analiza wydatków i podsumowanie oszczędności za pomocą asystenta głosowego, a także – dostęp do programów emerytalnych.

Czytaj też: Nowa bankowość internetowa w BNP – GOonline Biznes zastąpi [email protected]


View Comments
There are currently no comments.