Aktualności
Posted By Admin

Monedo na drodze do Związku Przedsiębiorstw Finansowych


Monedo, dokładnie ten sam, który niedawno przesiadł się z Kreditechu, dołączył właśnie do grona największych zrzeszonych w Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Tutaj z kolei, jak to ów Związek ma w zwyczaju, ten rozpocznie wymianę wiedzy i doświadczenia w oparciu o standard etyczny ze starszymi kolegami. 

Dodatkowo, gdyby wiedza i rozwój osobisty to było za mało – podejmie się także współpracy w zakresie rozpowszechniania dobrych praktyk i standardów odpowiedzialnego biznesu wśród rodzimych firm finansowych.

Monedo  coraz większym przyspieszeniem…

Tymczasem, mimo że Monedo niewiele ma wspólnego z Fordem – prócz nazwy, którą notorycznie się przekręca – jednego nie można im odmówić. Oboje są tak wdzięczni, jak szybcy!

Obok zmiany nazwy, Monedo postawił też na zmianę nie tylko nawyków żywieniowych, ale zdaje się, całego życia.

Przecież dołączenie do takiego Związku Przedsiębiorców Finansowych to nie byle co. Przede wszystkim dlatego, że ten jest już leciwy – z 1999 r. – i zrzesza ponad 100 wiodących podmiotów finansowych

monedo

Co więcej.. kształtuje polski rynek finansowy niemal od podszewki, promując przy tym pełen profesjonalizm i wzajemny szacunek.

A teraz, ten powołany przez samego Ministra Finansów Rady Rozwoju Rynku Finansowego pod własne skrzydła przyjął Monedo! Jak tu nie obrosnąć w piórka!?

Monedo w czasach pandemii

W międzyczasie, gdy pandemia trwa i wciąż zbiera spore żniwo nie tylko w kwestii życia ludzkiego, ale i życia firm – Monedo niczym się nie przejmuje.

Świadczy wówczas usługi pożyczkowe przede wszystkim w Hiszpanii, Polsce, Indiach czy Rosji. Co więcej, udziela też pożyczek ratalnych i finansuje sprzedaż Point of Sale.

Jednak, gdyby tego wciąż było Wam mało, to właśnie On był pierwszym operatorem płatności w kraju! 

Tymczasem, maj tego roku, wbrew pandemii przyniósł byłemu Kreditechowi nieco więcej radości. Zakończył się bowiem okres wdrażania nowej strategii, którego to finałem była zmiana nazwy. Teraz z kolei nie ogląda się za siebie i… pnie tylko wzwyż!


View Comments
There are currently no comments.