Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Mobilny kredyt w Santanderze


Santander udostępnia mobilny kredyt! Wszystko w efekcie nowego procesu Smart Loans – przedsiębiorcy mogą już w ten sposób otrzymać finansowanie na bieżące potrzeby.

Smart Loans to mobilny kredyt od Santandera – szybki i omnikanałowy proces kredytowy dla klientów MŚP. Przede wszystkim tych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy są już klientami banku.

Składa się z zaledwie 4 prostych kroków i trwa tylko 10 minut! Pieniądze, drogi przedsiębiorco, pojawią się na koncie tuż po wypełnieniu wniosku!

Czytaj też: Aplikacja do płatności także w.. Biedronce?!

mobilny kredyt

Mobilny kredyt w Smart Loans

Tymczasem, przedsiębiorca może rozpocząć proces kredytowy w bankowości internetowej lub oddziale – a zakończyć w aplikacji mobilnej. Albo odwrotnie. Dodatkowo, nie ma w całym precedensie konieczności wizyty w oddziale czy wypełniania dokumentów. Wszystko zdalnie i bez papieru! Można?

Co ciekawe, w ofercie Smart Loans znajdziemy kredyt w rachunku bieżącym i wersję Biznes Express na kwotę od 5 do 100 tysięcy PLN. Finansowanie z kolei można przeznaczyć na dowolny cel związany z bieżącą działalnością firmy lub inwestycje – na przykład zakup maszyny czy samochodu.

W międzyczasie warto zaznaczyć, że kredyt mobilny w Santander to kolejne już wprowadzone niedawno rozwiązanie dla przedsiębiorców, które jest całkowicie digitalowe. W kwietniu 2020 Santander udostępnił Smart Loans w Mini Firma Internet. Z kolei od listopada także inne formy organizacyjno-prawne mogą podjąć się próby wnioskowania o kredyt w bankowości internetowej.

Czytaj też: Revolut Business z rewolucyjną funkcją


View Comments
There are currently no comments.