Karty płatnicze
Posted By Admin

Karta Visa Litecoin oddaje się do płatności!


Karta do karty i zbierze się… Visa Litecoin! Za wydanie nowej karty debetowej odpowie przed klientami jeden z amerykańskich banków!

Tymczasem, bittcoin.pl donosi o pierwszej karcie debetowej Litecoin od Visa, która już wnet ma trafić na rynek. Ta jednak,całkowicie wirtualna, ma wyjść spod skrzydeł jednego z amerykańskich banków.

To jednak jeszcze nic, ponieważ za jej pośrednictwem klienci będą mieli możliwość korzystania z płatności mobilnych ApplePay i GooglePay wszędzie tam, gdzie akceptowane są transakcje zbliżeniowe.

Visa Litecoin da się zarządzać!

visa litecoin

I to w aplikacji mobilnej! Z kolei zasilenie jej możliwe będzie aż 12 kryptowalutami, przede wszystkim Bitcoinem, Rthereum i Ripple. Te mają być konwertowane na Litecoin. 

Później z kolei, podczas transakcji, kryptowaluta zostanie przeliczona na dolary amerykańskie. Już teraz można się wpisać na listę oczekujących, ponieważ dokładny termin nie jest jeszcze znany. Wiadomo jednak, że pierwszym rynkiem, na który trafi to rozwiązanie będzie… amerykański! A to Ci nowość!

Co więcej, jeśli faktycznie karta trafi do sprzedaży i będzie umożliwiała to, co obiecuje… stanie się pierwszą tego typu kartą na świecie, która zrzesza płatności najpopularniejszych serwisów. 

I mimo, że znamy już jedną kartę kryptowalutową Coinbase, którą można dodać już do Google Pay – wciąż ta nowa oferować ma więcej. Co ciekawe jednak, z karty Coinbase możemy korzystać już także my, Polacy. A  co do Litecoin od Visa – prawdopodobnie będziemy musieli na nią jeszcze poczekać…


View Comments
There are currently no comments.