Systemy płatności
Posted By Admin

Płatności tatuażem już możliwe w Bolcie


Tatuaż za przejazd! Bolt podjął się nowej akcji marketingowej, w ramach której umożliwia płatności tatuażem za przejazd. Codziennie aż 10 osób może otrzymać 50 PLNów na tę usługę.

Tymczasem, kilka dni temu ktoś na Pomorzu zrobił sobie tatuaż z logo Bolta. Firma zainspirowała się i podłapała temat. Postanowiła więc wprowadzić coś, czego jeszcze nie było – nową metodę płatności (no, prawie) – tatuażem!

Właśnie staliśmy się pierwszą aplikacją na świecie, która przyjmuje płatności tatuażem. Z tej okazji w instagramowych naklejkach przygotowaliśmy dla Was kilkanaście wirtualnych tatuaży – od tribali, przez chińskie znaki, po celtyckie runy.

wpis Bolta na Instagramie.
płatności tatuażem

Płatności tatuażem dziecinnie proste!

Jak działa nowa metoda? Ano, po pierwsze należy zrobić sobie zdjęcie, otworzyć bibliotekę naklejek i wpisać hasło Bolcik.  Wówczas, z dostępnych tatuaży wybieramy ten, który najbardziej nam odpowiada i nakładamy na zdjęcie.

Dodatkowo, można także skorzystać z filtrów czy innych naklejek. Im kreatywniej – tym lepiej. Na koniec dodajemy zdjęcie do relacji Instagram Stories i oznaczamy @bolt_poland.

I tak, co wieczór Bolt wybiera 10 najbardziej kreatywnych zdjęć. Autorów tychże z kolei nagrodzi kwotą 50 PLN na przejazd. Promocja ma potrwać do wyczerpania funduszy na akcję. Pamiętajcie więc – im więcej razy się zgłosicie, tym większa szansa, że wygracie! 

Jednak to, co najważniejsze w akcji – Bolt przypomina – miejcie otwarte profile, ponieważ w innym wypadku firma nie otrzyma powiadomienia i cała zabawa w…!


View Comments
There are currently no comments.