Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Jestem Wise, po prostu Wise


TransferWise zmienia nazwę na.. po prostu Wise. Teraz więc obowiązują nowe logo i sama nazwa aplikacji. Z czasem ma zmienić się także kolorystyka i grafika fintechu.

Ikona, czyli błękitna flaga ma jednak pozostać taka sama. Wise, mimo nazwy, zapewnia, że nic więcej się nie zmieni. Wciąż klienci będą logować się tak samo, na to samo konto. Teraz jednak jest ono dostępne w witrynie wise.com. Wystarczy więc wpisać adres e-mail i hasło. Po okresie przejściowym przestanie działać także dawna strona transferwise.com, z której, na ten moment, są przekierowywani do krótszej platformy.

Czytaj też: Firma TransferWise rekrutuje, bo… biznes leci wzwyż!

Tymczasem, jeden z największych europejskich fintechów cieszy się już wyceną 5 mld dolarów. Specjalizuje się przede wszystkim w transferach międzynarodowych właśnie. Obsługuje transakcje w kilkudziesięciu walutach, w tym złotówkach. Klienci z kolei mogą również korzystać z wirtualnego portfela, którym można zarządzać za pomocą aplikacji czy karty debetowej. 

W międzyczasie jeden z założycieli firmy jasno daje do zrozumienia, że liczba klientów indywidualnych i firmowych sięga już 10 mln. Nieoficjalnie mówi się także, że zmiana nazwy na Wise to kolejny krok do wejścia na giełdę. Co ciekawe, podobno, debiutu można spodziewać się jeszcze w tym roku!

Logo ma wyglądać tak:

wise logo

View Comments
There are currently no comments.