fintech
Posted By Admin

HotPay ma w garści sporty walki! Płatności sponsorem FEN


Miniony weekend był dla ePłatności szalony. Przede wszystkim dlatego, że znów na tapet wzięte zostały dwie gale sportów walki. Mowa o FEN i OCTAGON, którym to HotPay obsługiwał płatności w systemie pay per view.

W sobotę, 20 lutego znów HotPay cieszył się zarówno obsługą płatności na galach FightExclusiveNight, jak i OCTAGON. W międzyczasie wziął się także za sponsoring tej pierwszej. 

Jednak, na kanwie wydarzeń, sponsoringów i obsługi płatności z minionych miesięcy, a nawet lat – HotPay już nie dziwi, jeśli macza płatności w sportach walki.

Obok współpracy z FEN ma już na koncie przecież takie osobistości jak na przykład ACA, Punch Down, WOTORE czy OCTAGON właśnie. Nie można tutaj zapomnieć przede wszystkim o FAME MMA, któremu HotPay już w marcu będzie towarzyszył 9 raz z rzędu. 

hotpay fen
źródło: fanpage HotPay.

HotPay x FEN

Dostęp do gali FigttExclusiveNight 32 można było obejrzeć na przykład na kanale Cyfrowy Polsat, jak i oczywiście na FENMMA.tv. A ponieważ pay per view cieszy się sporym zainteresowaniem – HotPay cieszy się razem z nim. Doskonale przecież wiadomo, że system płatności stawia przede wszystkim na płatności za oglądanie na żywo właśnie w takim systemie. 

Jednak, to nie jedyny aspekt, który właściciele ePłatności biorą pod uwagę wchodząc w komitywę z federacjami sportów walki. Warto przypomnieć, że wyłamali się jeśli chodzi na przykład o sponsoring gali HFO zy TYMEX Boxing Promotion. 

Co ciekawe, rozwiązania technologiczne ePłatności wdrożono na stronie FENMMA.tv już w poprzedniej edycji FEN 31 na jesień 2020.

Czytaj też: HotPay sponsorem Gromdy i Tymex Boxing Promotion!


View Comments
There are currently no comments.