Aktualności
Posted By Admin

HotPay sponsorem Gromdy i Tymex Boxing Promotion!


Gala GROMDA i Tymex Boxing Promotion to kolejne po wielkim FAME MMA i WOTORE eventy ze świata walki, których system płatności HotPay został oficjalnym sponsorem. Te są emitowane oczywiście w systemie PPV – pay per view. Wyłamuje się z nich jedynie TYMEX, który emitowany jest przede wszystkim w TVP.

HotPay i sporty walki to już synonim!

Nikogo już nie dziwi, że właściciele spółki ePłatności działają prężnie w kwestii federacji MMA. Wszem i wobec wiadomo, że HotPay od początku intensywnie inwestuje nie tylko w siebie, ale i w największe widowiska w kraju. 

Teraz więc, obok tych rozpoznawalnych już federacji pokroju FAME MMA HotPay inwestuje w Gromdę i Tymex Boxing Promotion! Pionierem w takich działaniach był, jak pewnie wiecie, FAME MMA. Jednak to nie jemu pierwszemu system płatności dał szansę. Mowa na przykład o WOTORE, czyli walkach na gołe pięści. 

Czytaj też: Działalność nierejestrowana, Sprzedawco? HotPay umożliwia Ci płatności!

Kogo obsługuje system płatności HotPay?

W efekcie, na ten moment HotPay obsługuje zarówno płatniczo, jak i sponsorsko największe gale w kraju. Ostatnimi czasy głośno jest o GROMDZIE właśnie, której motywem przewodnim są walki na gołe pięści. Wspomniane wyżej federacje łączy jedno – PPV, czyli największa, zdaje się, przyszłość wydarzeń krajowych.

Jednak to wciąż nie jedyny aspekt, który właściciele ePłatności biorą pod uwagę. Wyłamują się na przykład jeśli chodzi o sponsoring gali kickbokserskie HFO, czy najnowsza współpraca z grupą promotorską boksu zawodowego TYMEX Boxing Promotion. Te z kolei emitują się na antenie TVP.

Dodatkowo, w portfolio HotPay znajdują się także takie osobistości jak na przykład ACA, FEN, Punch Down, WOTORE, EFM czy Octagon. Co ciekawe, znany jest także z współpracy z FAME MMA czy GROMDĄ od samego początku działalności federacji. Można więc już śmiało powiedzieć, że HotPay to synonim sportów walki w kraju. Przede wszystkim jeśli mowa o tych w systemie pay per view.

Co więcej, jak to już zwykło bywać, HotPay pokazuje też nieco mniej brutalną twarz… Część ekspozycji reklamowej wynikającej z powyższych umów sponsoringu przekazywana jest bezpośrednio do serwisu zoodoptuj.pl. 

Czytaj też: Kamil Karcz: „HotPay sponsorem KS Beskid Andrychów i AP Progress Andrychów”


View Comments
There are currently no comments.