Aktualności
Posted By Admin

Igoria Card już ma wirtualny rachunek IBAN, a Ty?


Wirtualny rachunek IBAN staje się faktem. Fintech Igoria Card poinformował właśnie klientów o udostępnieniu nowej usługi. Ma to być rozwiązanie przydatne przede wszystkim użytkownikom przejmującym środki osób trzecich w różnych walutach.

Jeśli więc prowadzisz rozliczenia w kraju i za granicą, albo otrzymujesz wynagrodzenie w obcej walucie wirtualny rachunek IBAN przybywa z odsieczą.

W swoim portfolio ma przede wszystkim złotówki, euro, dolary, franki szwajcarskie, koronę czeską, forinta węgierskiego, leja rumuńskiego czy koronę norweską i duńską. 

Rachunek rozpoznawany jest przez bankowość jako ten indywidualny 26-cyfrowy numer kojarzony z portfelem Igoria. Z kolei same środki dostępne będą na karcie płatniczej bezpośrednio po ich zaksięgowaniu.

igoria card

Jak uruchomić wirtualny rachunek IBAN?

Tymczasem, pojawia się więc pytanie jak uruchomić nową usługę? Po pierwsze należy zalogować się na platformę Igoria Card, a w zakładce Rachunki wybrać opcję Otwórz IBAN. Później wystarczy już tylko wybrać walutę, aktywować kilka wirtualnych kont i spiąć je z rachunkami pomocniczymi. Tak właśnie rodzi się lepsza kontrola rozliczeń.

Jednak, otwarcie jednego rachunku indywidualnego opiewa na 25 euro opłaty początkowej i 8 euro miesięcznie. Co więcej, opłatami obarczają nas same wpłaty na rachunek.

Igoria Card się zabezpiecza!

Ale ponieważ Igoria Card stanowi odpowiedź na aplikację Revoluta musi lawirować między jego usługami.

Fintech oferuje więc bezpłatne rachunki walutowe i kartę płatności w aż 17 innych walutach. Co ważniejsze, spółka nie jest byle jakim operatorem płatności, bo posiada już status Krajowej Instytucji Płatniczej od KNF. Dodatkowo, jest także notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.


View Comments
There are currently no comments.