fintech
Posted By Admin

Aplikacja Booksy z prędkością światła…


Aplikacja Booksy rośnie wszerz. Początkowo nowa usługa ma być dostępna wyłącznie w wybranych oddziałach firmy. Jednak, jak doskonale wiadomo, to nie potrwa długo, a zasięg będzie sukcesywnie rozszerzany.

Aplikacja Booksy poinformowała właśnie o nawiązaniu współpracy z kolejną firmą finansową – Open Finance. Ta, specjalizująca się w doradztwie finansowym firma ma  umawiać spotkania z konsultantami za pomocą popularnej aplikacji. A ponieważ klienci są obsługiwani w placówkach na terenie całego kraju – współpraca ma rację bytu. Co więcej – ma także spory potencjał.

aplikacja booksy

Aplikacja Booksy za jeden klik

W międzyczasie w komunikacie zaznaczono także, że początkowa możliwość umawiania się jednym kliknięciem w aplikacji Booksy ograniczy się do wybranych placówek sieci. Do tej pory już Booksy podjęło współpracę na przykład z BNP czy Aliorem.

Jednak, jako, że aplikacja Booksy to startup z  całkiem polską krwią – ma już blisko 50 mln dolarów od inwestorów. Firma działa już na terenie kilkudziesięciu krajów i liczy kilka milionów użytkowników i obsługuje kilkaset tysięcy firm. 

W efekcie coraz łatwiejsze staje się umawianie wizyt w dobie koronawirusa, na przykład do fryzjera czy kosmetyczki. Startup jednak otwiera się także na inne branże, nie tylko te beauty. 

O tym pisaliśmy już w poprzednim tygodniu: Go Booksy, czyli jak przejąć konkurencję i przekonać do siebie ludzi.


View Comments
There are currently no comments.