Aktualności
Posted By Admin

Goodie cashback to już milion transakcji!


Rozwiązanie Goodie Cashback, czyli to pod pieczą Millennium niedawno doczekało się nowej odsłony! Bank podał też wyniki programu, dzięki któremu użytkownicy mogą liczyć na zwrot części pieniędzy wydanych w wybranych placówkach. W rzeczywistości usługa jest kopią moneyback

W pierwszej połowie tego roku klienci wykonali ponad milion transakcji o wartości 110 mln PLNów, a na ich konta wróciło blisko 3,5 mln złotych!

Tymczasem platforma goodie, na którą składa się strona internetowa i aplikacja wystartowała już dwa lata temu. Wówczas, za jej pomocą klienci byli informowali o zniżkach w powiązanych placówkach. Co więcej, będąc użytkownikiem programu można zakładać także karty stałego klienta w galeriach handlowych.

goodie cashback

Goodie cashback daje radę!

W międzyczasie, podczas wybrania produktu lub usługi klient musi jednak otworzyć witrynę sklepu. Tutaj wystarczy kliknąć w link i sfinalizować zakupy. Z kolei sam zwrot następuje po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji. 

21 gram

A ponieważ magiczna granica istnieje wszędzie – jest i tutaj, w programie goodie cashback. Tym razem mowa o 21 PLNach, które, gdy już je zbierzemy, możemy przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Co więcej, moneyback łączy się także z innymi zniżkami dostępnymi na platformie goodie.

W efekcie czasów, jakie nastały, wszyscy się dokształcamy. Więc i aplikacje i strony fintechowe próbują iść do przodu. I tak, goodie zyskał zarówno nowy wygląd, jak i szereg funkcji. Teraz na przykład łatwiej sprawdzić stan swojego konta oraz przejrzeć gazetki promocyjne czy oferty dla stałych klientów galerii.

Dodatkowo, w aplikacji pojawił się także system polubień i pewnego rodzaju sortowania. Nareszcie możemy jako pierwsze widzieć to, co faktycznie nas interesuje!


View Comments
There are currently no comments.