Systemy płatności
Posted By Admin

GOksięgowość od BNP – reaktywacja


System w odświeżonej formie powstał we współpracy z CashDirector. GOksięgowość stworzono z myślą o małych firmach, będących klientami banku. Oferta była w BNP już od kilku lat, jednak teraz oferowane rozwiązanie ma na przykład zapewnić bezpieczny obieg i elektroniczną archiwizację dokumentów. 

Czytaj też: Okolicznościowe karty płatnicze zyskują na popularności

Ponadto ułatwiać ma budżetowanie oraz zarządzanie płatnościami. System GOksięgowość współpracuje z Krajowym Systemem e-Faktur.

GOksięgowość od BNP - reaktywacja

GOksięgowość od BNP – reaktywacja

Co ciekawe, bank wyjaśnia równocześnie, że nowy system zawiera ulepszony zautomatyzowany moduł do samodzielnego prowadzenia księgowości. Użytkownik, co więcej, może liczyć na pomoc w ściąganiu płatności.

Czytaj też: Nowa karta kolekcjonerska mBanku

Pojawia się także kwestia kontroli finansów w efekcie modułu planowania przychodów i kosztów, a także możliwość śledzenia zaplanowanych celów. Do platformy dołączono dodatkowo także aplikację, w której można wystawiać faktury i ładować ich zdjęcia do samodzielnego zaksięgowania lub udostępnienia księgowej.

Czytaj też: FinTech Poland i Mastercard będą wspierać przedsiębiorców

Rejestracja w apce to darmowe usługi

Równocześnie, po rejestracji na platformie GOksięgowość możliwe jest darmowe wystawianie nielimitowanej liczby faktur. Instytucja dodatkowo zaznacza, że cały proces jest łatwy, intuicyjny i szybki, na przykład w efekcie wystawiania faktur.

Czytaj też: Ponad 100 datkomatów w Polsce – PolCard w służbie potrzebującym


View Comments
There are currently no comments.