Systemy płatności
Posted By Admin

Fundusze inwestycyjne w aplikacji Credit Agricole


Credit Agricole jest kolejnym bankiem, który w swojej aplikacji daje nam nową możliwość – fundusze inwestycyjne. Wcześniej taką opcję zyskali już na przykład klienci mBanku, Pekao czy PKO BP.

Czytaj też: 63% Polaków spotkała fałszywa obniżka cen na Black Friday

Co ciekawe, w marketach App Store oraz Google Play dostępna jest już aktualizacja aplikacji mobilnej CA24 Mobile. Najważniejszą z nich jest moduł umożliwiający podgląd funduszy inwestycyjnych, a także nabywanie, zmianę i umarzanie jednostek uczestnictwa TFI. Niestety, taka oferta jest ograniczona jedynie do funduszy Amundi TFI.

Czytaj też: Komisja Europejska: przelewy ekspresowe dla wszystkich w cenie tradycyjnych

 fundusze inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne w aplikacji Credit Agricole

Jeśli znów mowa o innych nowościach w apce – są to na przykład ukraińska wersja językowa, możliwość zlecania przelewów walutowych, zarządzanie autospłatą na rachunku karty kredytowej oraz podgląd i zarządzanie CAsaverem. To funkcja umożliwiająca zaokrąglanie transakcji na przykład do pełnych złotych i odkładanie na specjalnym rachunku oszczędnościowym.

Czytaj też: Roczny plan Revolut Metal 50% tańszy w Black Friday

Równocześnie, warto przypomnieć, że CA Mobile to aplikacja drugiej już generacji, wdrożona wiosną tego roku. Dotychczasowa, stara apka da się stopniowo wyłączać przez bank. Już od jakiegoś czasu nie można jej pobrać. Z kolei klienci, którzy zainstalowali wcześniej, wciąż mogą z niej korzystać.

Czytaj też: Giełda kryptowalut FTX ogłosiła upadłość


View Comments
There are currently no comments.