Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Flash Cash, czyli pożyczki od ręki


Za projektem Flash Cash stoi działająca już w branży lendtech spółka New Call. W Urzędzie Patentowym ukazała się informacja o zaostrzeniu znaku słowno-graficznego. Obszar działalności Flash Cash to przede wszystkim przelewy i transakcje finansowe. Dodatkowo jednak – usługi płatnicze i finansowe, w tym te świadczone przez internet i przez środki telefoniczne.

Co ciekawe, jak wynika z informacji na stronie – Flash ma ambicje usprawnić udzielanie pożyczek. W efekcie, ma zrodzić się szybki i bezpieczny produkt pomostowy. Skierowany będzie do instytucji finansowych, które chcą wzbogacić swoją ofertę pożyczkową.

Co ciekawe, firma jako pożyczkodawca będzie wydawać także decyzję kredytową, a sam Flash Cash – przeleje środki. Oczywiście, o ile pożyczkobiorca spełni odpowiednie wymagania kredytowe.

W efekcie, firma stanie się tymczasowym źródłem finansowym dla spółki pożyczkowej. I tak, niecierpliwi klienci mogą otrzymać środki bez zbędnej zwłoki. Dodatkowo, podmiot zapewnia także, że z ofertą wiąże się przede wszystkim… minimum formalności!

Ponadto, nie ma także ukrytych kosztów, a sama kwota przelewy do klienta może sięgać aż 3 tysięcy PLN.

Czytaj też: Fintech N26 chce podbić Brazylię – Nubank podniesie rękawicę?

Flash Cash zapamiętany

Tymczasem, zgłoszenia znaku dokonała już spółka New Call. Ta ostatnia z kolei ma już 15-letnie doświadczenie, a jej misją jest szeroko pojęty rozwój produktów.

Na razie jednak firma nie chce udzielać konkretnych informacji o projekcie i, na ten moment, jest na etapie budowania marki. Ważne, że jest już logo:

flash cash

View Comments
There are currently no comments.