Aktualności
Aktualności
Posted By Admin

eyePOS 3 – pierwszy polski terminal z certyfikatem PCI


Biuro prasowe PayEye zapewnia, że nic już nie stoi na przeszkodzie, by na urządzeniu spółki przyjmować wszystkie najpopularniejsze płatności bezgotówkowe. W tym, oczywiście, te realizowane kartami Mastercard i Visa. PCi właśnie przyznała certyfikat terminalowi eyePOS 3! To z kolei oznacza, że urządzenie stało się pełnoprawne do akceptacji płatności najpopularniejszymi narzędziami dostępnymi na rynku!

Czytaj też: Pożyczka konsolidacyjna od Raiffeisen Digital Bank

Co ciekawe, dodaje, że obecnie trwają końcowe prace nad produkcyjną wersją terminala razem z apką umożliwiającą akceptację płatności. Oczywiście – zgodnie z wymogami PCI. Na rynku urządzenie ma się znaleźć na początku przyszłego roku.

Czytaj też: Nowości w Goodie – karty płatnicze z możliwością doładowania

Sam PayEye to, warto wspomnieć w międzyczasie, fintech, który rozwija autorską technologię bezgotówkowych płatności biometrycznych. Wszystko z wykorzystaniem biometrii oka i twarzy. Chwali się dodatkowo, że to pierwsza na świecie fuzja obu tych biometrii, wykorzystywana w branży.

eyePOS 3 - pierwszy polski terminal z certyfikatem PCI

eyePOS 3 – pierwszy polski terminal z certyfikatem PCI

Z kolei eyePOS 3 jest oficjalnie pierwszym terminalem płatniczym na świecie akceptującym wszystkie rodzaje płatności bezgotówkowych, jak karty płatnicze. 

Czytaj też: Nowości w Goodie – karty płatnicze z możliwością doładowania

Otrzymanie certyfikacji PCI przez PayEye gwarantuje, że przetwarzane przez nas informacje, takie jak dane karty czy numery PIN są szyfrowane, przesyłane i przechowywane z zachowaniem odpowiednich procedur i najwyższych standardów. Dodatkowo wdrażając terminal obsługujący wszystkie rodzaje płatności bezgotówkowych, będzie nam dużo łatwiej popularyzować płatności biometryczne, dzięki coraz większej liczbie miejsc oraz partnerów, którzy będą korzystali z naszego terminala.

– mówi Daniel Jarząb, prezes PayEye.

Co ciekawe, najnowszy model terminala płatniczego eyePOS 3 wyróżnia się nie tylko unikalnym dwumodułowym czytnikiem biometrycznym, ale przede wszystkim… Wyświetlaczem o przekątnej 5,5 cala, dzięki któremu można wyświetlać reklamy lub listy zakupów. 

Czytaj też: Licencja na crowdfunding – Emiteo i GPW Private z nowością

Równocześnie trzeba zaznaczyć, że PayEye jest pierwszym, polskim producentem terminali płatniczych, któremu udało się uzyskać certyfikację PCI. 


View Comments
There are currently no comments.