Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

eFlota – nowa usługa od PayTel


Od teraz stacje paliw, które cieszą się terminalami od PayTel będą mogły akceptować wszystkie karty flotowe dostępne na polskim rynku. W grę, co ciekawe, wchodzą nawet te, które nie są przypisane do konkretnej stacji. Czyli na przykład UTA, E100, DKV czy Eurowag. Oczywiście, eFlota w najbliższym czasie będzie rozszerzała działalność.

Czytaj też: Przelew błyskawiczny nowym sposobem weryfikacji na zrzutka.pl

Tymczasem, do najpopularniejszych emitentów kart flotowych niezwiązanych z dużymi koncernami w kraju i zagranicą, zaliczają się na przykład EuroWag, DKV, UTA czy E100. Na rynku jednak w międzyczasie pojawia się coraz więcej produktów, niezwiązanych z żadną znaną marką.

Co ciekawe, PayTel oferuje partnerom coraz to nowsze narzędzia. W tym roku wdrożono takie produkty, jak terminal mobilny SoftPOS, bramka płatnicza e-commerce. Od dzisiaj w ofercie PayTel dostępna jest także eFlota.

Czytaj też: Zwolnienia w fintechach. Wszystkiemu winien krach na rynku krypto

eFlota - nowa usługa od PayTel

eFlota – nowa usługa od PayTel

Z kolei po wdrożeniu rozwiązania, stacje paliw będą mogły akceptować wszystkie kluczowe karty na polskim rynku. Nie będzie więc miało tutaj znaczenia czy jest ona przypisana do konkretnej stacji, czy nie.

Czytaj też: Usługi finansowe na odległość – nowe wytyczne Unii w sprawie sprzedaży

Cały proces realizuje program sprzedażowego i terminal płatniczy. Ma to więc na celu przede wszystkim poprawić ergonomię oraz oszczędzać miejsce w punkcie kasowym. Wszystkie informacje na temat transakcji kartowych, flotowych i innych usług dodatkowych partnerzy znajdą w jednym serwisie transakcyjnym. 

W efekcie, sam PayTel pełni funkcję integratora między emitentami a akceptantami kart flotowych. Co ciekawe, usługę zaprojektowano także w taki sposób, by… Jej rozwój i rozszerzenie akceptacji o kolejne schematy kart flotowych miały minimalny wpływ na systemy sprzedażowe.

Czytaj też: Bankomaty w miejscowościach turystycznych – 300 dodatkowych urządzeń


View Comments
There are currently no comments.