Aktualności
Posted By Admin

Bitcoin znów na fali! Krypto sięga już 50 tysięcy USD!


Bitcoin – najpopularniejsze krypto jest ponownie warte ponad 50 tys. USD! Ostatnio tą granicę udało się przekroczyć cyberwalucie w maju minionego roku.

Czytaj też: Płatności bezgotówkowe: gdzie Polacy najbardziej chcą płacić kartą?

Jeden Bitcoin, wiele emocji

Bitcoin osiągnął wycenę na poziomie powyżej 50 tysięcy dolarów nad ranem polskiego czasu w poniedziałek 23 sierpnia. Niemniej wciąż daleko jest do kwietniowej hossy, gdy ten kosztował niemal 65 tys. dolarów.

Czytaj też: HotPay z ringu do schroniska – rusza ogólnopolska akcja #ZoodoptujMobilizuje

Krypto ma wahania nastrojów…

Wahanie kursu na rynku to przecież chleb powszedni. Zaledwie dwa miesiące po wspomnianej hossie przyszedł duży spadek wartości cyber-płatności. Zaledwie do poziomu 30 tysięcy dolarów. Wówczas na ten temat podziało się wiele, przede wszystkim w kręgach ludzi, którzy akurat postanowili zainwestować w aktywo… A tymczasem…

Czytaj też: Kibice będą zachwyceni – karty z wizerunkiem klubów sportowych od PKO

krypto

…Bitcoin znów na fali! To krypto szaleje!

Tymczasem, bitcoin to najpopularniejsza kryptowaluta na świecie. Z kolei przy obecnej wycenie jej kapitalizacja wynosi ponad 940 mln dolarów. Rynek krypto aktywów wciąż się rozwija, a co ważniejsze – pozostaje podatny na wahania kursów.

W międzyczasie warto też zaznaczyć, że nie dalej jak w zeszłym tygodniu Coinbase – jedna z największych giełd kryptowalut na świecie – ogłosiła, że wystartuje w Japonii.

Czytaj też: Instytucje finansowe w mediach społecznościowych – zasady funkcjonowania od KNF


View Comments
There are currently no comments.