Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

BitBay zmienia nazwę na Zonda


Nowe władze spółki mają bogate plany rozwojowe i chcą w międzyczasie wprowadzić ją na inne tory. Jedna z najbardziej znanych w Polsce giełd kryptowalut zmienia nazwę. Od dzisiaj spółka będzie nosiła nazwę… Zonda! 

Zdecydowaliśmy się na rebranding, bo dziś rynek aktywów cyfrowych to nie tylko kryptowaluty i nie tylko bitcoin. Chcemy rozszerzać portfolio produktów i usług oraz powalczyć o nowych klientów. Wydaje się więc nam, że nazwa Zonda będzie dobrze korespondować z procesem, który właśnie rozpoczynamy.

Kamil Sikorski z zarządu Zondy, będący jednocześnie jej country managerem w Polsce.

Czytaj też: Chargeback od BLIKa, czyli nowe pomysły NBP na zmniejszenie fraudów finansowych

zonda

BitBay zmienia nazwę na Zonda

Rebranding dotyczy przede wsyzstkim marek z grupy BitBay, a więc także BitBay Pay czyli bramki płatniczej do przyjmowania należności w kryptowalutach. Zastąpi ją z kolei Zonda Pay. Jak deklaruje sam Kamil Sikorski – w ofercie Zondy pojawią się niebawem także nowe usługi. I to już w II kwartale przyszłego roku spółka zamierza wprowadzić do oferty kartę debetową Zonda Card.

Wcześniej, bo na przełomie I i II kwartału firma zamierza zaoferować klientom tak zwany stacking, czyli lokaty kryptowalutowe. Natomiast w III kwartale przyszłego roku pojawi się nowy serwis transakcyjny i aplikacja mobilna Zonda.

Co ciekawe, jak na razie wszystkie projekty finansowane są ze środków własnych spółki. Władze firmy deklarują jednak, że negocjują z nowym inwestorem, który na ten moment prowadzi badanie finansów firmy.

Od maja bieżącego roku Sylwestra Suszka nic nie łączy z naszą firmą.

–Kamil Sikorski.

Tymczasem, BItBay to jedna z najstarszych i największych giełd kryptowalutowych w naszej części Europy. Kiedyś była jedną z największych tego typu platform na świecie. Później jednak swoje zrobiły działania nadzoru w tej kwestii. BitBay trafił przecież na tzw. listę ostrzeżeń publicznych.

Teraz jednak, wygląda na to, że giełda odżywa!

Czytaj też: Inbank rozpoczyna ekspansję na Czechy!

źródło: cashless.pl

View Comments
There are currently no comments.