Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Autopay flota – już są najnowsze płatności


Autopay flota to system przeznaczony dla przedsiębiorców posiadających floty samochodowe. Umożliwia przede wszystkim generowanie zbiorczych faktur i rozliczenia znane z kart flotowych.

Co ciekawe, sam Autopay możecie znać jako system szybkich i automatycznych płatności za autostrady, myjnie i parkingi. Rozwiązanie od kilku lat już działa w całej Polsce. Teraz z kolei wprowadza rozwiązanie opracowane z myślą o klientach biznesowych posiadających floty od kilku do nawet kilkuset pojazdów. W efekcie, z poziomu strony internetowej zarządzający mogą w intuicyjny sposób zgłaszać dowolną liczbę pojazdów, które mają zostać włączone do systemu.

Czytaj też: Raport FinTech Poland – Polska i jej potencjał fintechowy

Autopay flota już jedzie z odsieczą! Co nowego?

Autopay flota

Do tej pory większość użytkowników Autopay stanowili klienci indywidualni, którzy korzystali z niego podczas prywatnych wyjazdów. Jednak liczba klientów biznesowych korzystających z naszej usługi stale rośnie. Dzięki Autopay dla firm można realnie zmniejszyć koszty prowadzenia floty, w tym obsługi księgowej. W wielu firmach liczy się każda złotówka, litr paliwa i minuta jazdy. Dlatego te kilkadziesiąt sekund zaoszczędzonych na każdej autostradowej bramce czy na myjni, przynosi w skali roku wymierne korzyści.

– Miłosz Kurzawski, członek zarządu Autopay Mobility.

Czytaj też: Fintech Spoko.app nawiązuje współpracę z Checkout


View Comments
There are currently no comments.