Karty płatnicze
Posted By Admin

Złoto w portfelu – Visa Debit Gold


Dotychczas złotem w portfelu pochwalić mogli się w zasadzie głównie ci najzamożniejsi. Jednak teraz, nawet z tych nieco uboższych, wystawać zacznie Visa Debit Gold prosto od Pekao.

Tymczasem, mimo że już od grudnia mówi się w kuluarach bankowości o karcie Pekao – dopiero teraz bank publikuje zdecydowanie więcej informacji dotyczących prestiżowego gadżetu do portfela.

Co więcej, jak mówi sam komunikat, złota karta będzie całkiem samodzielna, mimo że należąca do Konta Przekorzystnego.

Ponadto, może stanowić zarówno tę dodatkową kartę, jak i przede wszystkim główną do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

visa debit gold

Komu Visa Debit Gold, komu, bo idę do domu!

W międzyczasie, gdy złoty plastik już wzbudza zainteresowanie, można ją zamówić podczas otwarcia nowego rachunku osobistego, zarówno w oddziale, jak i przez internet.

Co więcej, nawet jeśli już jesteście klientami banku, także macie możliwość ubiegania się o to złote cacko.

Visa Debit Gold
Wygląd nowej karty Visa Debit Gold

A ponieważ ta jest niemal całkowicie bezpłatna, ponieważ należy wykonać wyłącznie cztery transakcje bezgotówkowe w miesiącu albo cieszyć się jeszcze wiekiem 18-26 lat – nie ma co się dziwić, że ta budzi tyle emocji.

Standardowo jednak kosztuje 9,99 PLN miesięcznie.

Czy Visa Debit Gold da nam więcej niż zwykła karta?

Tymczasem, będąc już radosnym i dumnym posiadaczem karty od Pekao – zyskujemy całkowicie bezpłatną możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów . Co więcej, zarówno tych w kraju, jak i za granicą.

Tutaj z kolei, potrzebny jest wpływ na nasz rachunek w wysokości 5 tys. PLN.

Ci jednak, którzy mają nieco niższe przychody, ale wciąż wyższe niż 500 PLN – do dyspozycji mają dwie pierwsze wypłaty z obcych bankomatów bezpłatnie .

Tutaj jednak koniecznym warunkiem jest jedna transakcja bezgotówkowa.

W międzyczasie, prowizja dla reszty klientów wynosi 5 PLN.


View Comments
There are currently no comments.