Aktualności
Posted By Admin

Zen i PrivatBank rozpoczynają współpracę


Kolaboracja Zen i PrivatBank – czas, start! Fintech Zen ogłasza właśnie strategiczne partnerstwo z największym bankiem na Ukrainie! Ukraińcy, w efekcie, mogą już dołączyć do listy oczekujących, by od 1 lipca 2023 roku uzyskać dostęp do wszystkich produktów Zen.com.

Czytaj też: Zintegrowana księgowość z bankowością – Księgowość z Żubrem w Pekao

Sam Zen to z kolei fintech z polskim rodowodem. Oferuje już wielowalutowe konto IBAN i przelewy w aż 29 walutach! Do rachunku dodatkowo wydawana jest też karta Mastercrad, którą można zintegrować z Apple i Google Pay. Równocześnie spółka oferuje wypłatę gotówki oraz szybkie przelewy na numer telefonu.

Czytaj też: Elektroniczne oświadczenie do hipoteki w Santander

Zen i PrivatBank rozpoczynają współpracę

Zen i PrivatBank rozpoczynają współpracę

W komunikacie, co ciekawe, czytamy, że w ramach partnerstwa z PrivatBankiem od 1 lipca 2023 roku Ukraińcy mogą uzyskać dostęp do wszystkich produktów Zen.com. Obecnie mogą zapisywać się na listę oczekujących. Co ważniejsze – współpraca Zen i PrivatBank daje też nowe narzędzia do przelewów pieniędzy do swojego kraju.

Czytaj też: Bielsko-Biała: nowy system płatności za bilety autobusowe

Z kolei PrivatBank to największy bank na Ukrainie, z usług którego korzysta ponad 19 mln klientów. To też lokalny lider w kontekście technologii. Instytucja powstała na początku lat 90 tych minionego wieku. 

Czytaj też: PKO zorganizuje pierwsze targi pracy w metaverse

W połowie minionego roku Zen otrzymał też Certyfikat Digital First od Mastercard. A karty oznaczone takim certyfikatem posiadają dodatkowe zabezpieczenia dla danych takich jak na przykład numer, CVC czy data ważności.


View Comments
There are currently no comments.