Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Żabka wprowadza subskrypcje


Spytacie – za co? Otóż nowa usługa dotyczy przede wszystkim kawy, ale można także spodziewać się jej rozbudowy na przykład o fast food. Żabka wprowadza swoje subskrypcje stopniowo!

Czytaj też: Rachunek dla dziecka – wypłata tylko za zgodą sądu?

W swojej aplikacji uruchomiła funkcję płatności subskrypcyjnych, a pierwszą z nich jest… Abonament na kawę! Oznacza to, że użytkownik Żappki może wykupić abonament na kawę w popularnej sieci małych sklepów. Z kolei za 30-dniowy dostęp do usługi zapłaci zaledwie 50 PLN.

Czytaj też: Kolejny dostawca usług płatności później – OneyRaty

Jeśli z kolei będzie z niej korzystał każdego dnia, za jedną kawę zapłaci zaledwie 1,6 PLN, a więc zdecydowanie mniej, niż bez takiej funkcji.

Żabka wprowadza subskrypcje

Żabka wprowadza subskrypcje na kawę

Sama oferta i subskrypcje, które oferuje Żabka nie są skomplikowane. Klient wybiera abonament, ustala metodę płatności, a sklep pobiera opłatę i funkcja jest już aktywowana. Maksymalnie można wybrać jeden napój dziennie: kawę czarną, z mlekiem, latte, cappuccino czy espresso i napój czekoladowy. Subskrypcje Żabki dotyczą wszystkich pojemności napojów.

Czytaj też: ING ma propozycję dla nastolatków – nowe wzory kart

Co ciekawe, w każdym okresie rozliczeniowym można dodatkowo odebrać dowolną kawę 200 mln i słodką przekąskę. Odbiór, co ważne, możliwy jest po wykorzystaniu limitu na dany dzień. Sieć sklepów informuje też, że opłata pobierana jest dzień przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego. Klient może w każdej chwili zrezygnować jednak z oferty.

Czytaj też: Voiceboty PKO przeprowadziły ponad 15 mln rozmów z klientami

Równocześnie, firma na ten moment nie poinformowała, jakie subskrypcje zamierza jeszcze uruchomić, ale można się spodziewać rozwoju tej usługi. Na przykład jedzenie. Warto przypomnieć, że jeszcze w maju tego roku można było przeczytać o nowym wdrożeniu Żabki – robota przygotowującego hot dogi!

Czytaj też: Płatny zwrot zakupów w Allegro – co nowego?


View Comments
There are currently no comments.