Aktualności
Posted By Admin

WorldLine i SoftPos z wspólnym rozwiązaniem!


Worldline i polski SoftPos poinformowali, że już teraz pierwsi sprzedawcy nad Wisłą mogą używać nowej wersji aplikacji! Ta ma pozwalać na akceptację transakcji zbliżeniowych wymagających podania kodu PIN – czyli także tych powyżej 100 PLN.

Kim jest SoftPos?

Tymczasem, warto wspomnieć, że SoftPos to terminal płatniczy mobilny, czyli taki w formie aplikacji. Pozwala przede wszystkim na akceptację płatności zbliżeniowych kartą lub jej wirtualnym odpowiednikiem – portfelem cyfrowym.

Czytaj też: Coraz mniej kart kredytowych. Wolimy płatności w metodzie BNPL

WorldLine i SoftPos jednym rozwiązaniem

WorldLine i SoftPos jednym rozwiązaniem

Od samego początku wiedzieliśmy, że nasze rozwiązanie będzie kompletne w momencie gdy pozwolimy użytkownikom na akceptację transakcji wymagających podania PIN-u. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w tym miejscu niecały rok po tym, jak zarejestrowaliśmy pierwsze transakcje w Polsce. Mamy nadzieję, że trwająca, owocna współpraca z Worldline pomoże nam w dotarciu do kolejnych rynków i SoftPos będzie dalej rewolucjonizować rynek płatności zbliżeniowych.

– Grzegorz Nowakowski, Członek Zarządu i Założyciel SoftPos.

Co ciekawe, wśród pierwszych użytkowników jest na przykład Edison Energia – spółka oferująca usługę wykonania instalacji fotowoltaicznych. A także – dostawca jedzenia w stolicy – Delivery Team. Jednak jest wymaganie – system Android 8.0 lub wyższy oraz dostęp do Internetu i moduł NFC.

Czytaj też: Jesteś przedsiębiorcą? Dobre wieści dla Ciebie – iPOS pocket już na rynku!


View Comments
There are currently no comments.