fintech
Posted By Admin

Worldline & e-Payments pielęgnują start-upy


Świat startupami i fintechami płynący zobowiązuje. A ponieważ rynek transakcyjny płynie z prądem – obfituje w kwitnące nowe firmy na żyznej glebie płatności. Tymczasem Worldline, lider rynku europejskich usług płatności bierze pod skrzydła e-Payments.

Razem z kolei zamierzają wziąć się za pielęgnację grządek startupowych i fintechowych, przede wszystkim tych z łatwym dostępem do płatności.

Worldline podlewa e-Payments

Tymczasem Worldline, podczas konferencji we Frankfurcie, ogłosił program wspierający e-Payments.

Co więcej, samo wydarzenie skupia aż 150 zainteresowanych z sektora fintech. A wszystko po to, by innowacja sięgnęła zenitu, a przyszłość rynku rozkwitnęła jeszcze szybciej.

Efektem tego posunięcia jest przede wszystkim wypięcie piersi Wordline, który to uderza w branżę silnym zaangażowaniem w ewolucję rozwoju fintech.

worldline

Startupy rosną jak na Wordline

Tymczasem „program wspomagające e-Payments” spod spódnicy Worldline zaprojektowano z dedykacją na pierwszej stronie dla startupów i fintechów, których marzeniem jest przyspieszenie działalności, gdy dorosną.

Ponadto dla tych, którzy śnią przede wszystkim o magicznym przycisku zaufania czy skalowalności funkcji.

W międzyczasie, gdy już, jako startup, przyłączycie się do Gwardii Worldline – porzućcie wszystko, co Was rozprasza.

A to dlatego, że wówczas nastanie era koncentracji na samym pomyśle. Płatności zostawcie profesjonalistom.

Worldline stawia wszystkim startupom

Efektem przedsięwzięcia, którego podjął się lider płatności jest szereg korzyści dla młodocianych fintechów. Zyskają przede wszystkim:

  • pomoc w profesjonalnej wycenie, odpowiadającej z wyzwaniami danego biznesu,
  • elastyczny zestaw spersonalizowanych dla biznesu funkcji płatniczych,
  • szeroki horyzont metod płatności i ich kanałów,
  • łatwy i intuicyjny proces wdrażania wspierany Worldline.
worldline

Co Worldline da więcej?

Co więcej, lider zaoferuje także dostęp do akceptacji płatności e-commerce. To z kolei jest odbiciem realnych potrzeb młodocianych fintechów. Dodatkowo, Wordline w ramach przedsięwzięcia umożliwia także integrację płatności online przede wszystkim z VISA, VPAY, Mastercard, Maestro czy UnionPay.

W międzyczasie, by być także na topie transakcji międzynarodowych – pozwala na osadzenie DCC – Dynamic Currency, bez której biznes międzynarodowy kuleje.

W Worldline kto pierwszy, ten lepszy?

A to dlatego, że jeśli Wasz fintech zmieści się w 25 pierwszych przystępujących do programu otrzyma 10 000 bezpłatnych transakcji na pierwsze pół roku!

Co ciekawe, wsparcie jest jednak ograniczone, nie tylko do 25 pierwszych firm, a przede wszystkim do tych z zapleczem co najwyżej 40 pracowników i siedzibą w Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Holandii, Polsce, Szwajcarii czy Luksemburgu.

Prawda czy wyzwanie!

Worldline wybiera wyzwanie. W którym to z kolei, można brać udział do dziś – 18.09.2019r. we Frankfurcie.

Co więcej uczestnikom postawiono 14 zadań. Efektem rozprawienia się z wyzwaniem będzie 26 wstępnie wybranych startupów, którym inni będą zazdrościć.

A to dlatego, że Wybrańcy będą mogli podjąć się ważnych kontaktów biznesowych.


View Comments
There are currently no comments.