Aktualności
Posted By Admin

Wirtualna karta Klarny daje się dodać do portfela cyfrowego


Fintech rozszerza właśnie swoje usługi do 60 tys. sklepów stacjonarnych. Odroczone płatności w USA nie są dostępne już wyłącznie w e-commerce! A macza tutaj palce wirtualna karta Klarny.

Do zapłaty w sklepie formą odroczonej płatności użytkownik może użyć aplikacji mobilnej fintechu. Tutaj właśnie wygeneruje się wirtualna karta Klarny, która jednorazowo otworzy się i da się dodać do portfela cyfrowego. Oznacza to, że w USA będzie można zapłacić kartą w każdym sklepie, który akceptuje płatności zbliżeniowe. Co ciekawe, taką płatność można dokonać aż na 4 raty.

Czytaj też: Do 2 mln transakcji sztuka w goodie – program zbiera żniwo

wirtualna karta klarny

Tymczasem, przed nami czas świąt, wakacji i innych okoliczności, w których wychodzimy z domów, by zrobić zakupy. Jak za dawnych czasów. Wirtualna karta Klarny wita i poleca się więc do płatności.

Dodatkowo, z jednego z ostatnich raportów Klarny wynika, że ponad połowa klientów uważa, że doznania zakupowe  w okresie świątecznych są wyższe w tradycyjnych sklepach. Co do zasady w stacjonarnych punktach można zapłacić kartą lub gotówką.

W międzyczasie, w offline liczba dostępnych metod płatności jest znacznie uboższa niż w świecie internetowym. Klarna jednak nie tylko dostrzegła tę lukę. Klienci powinni mieć przecież możliwość dokonywania płatności dokładnie tak, jak chcą. Niezależnie od tego, w jakim miejscu ów transakcja przebiega.

W Polsce, jak na razie, podobne rozwiązanie oferuje Twisto. Posiada aplikację mobilną z kartą, którą można dodać do portfela cyfrowego. Później wykorzystać ją w sklepie stacjonarnym.


View Comments
There are currently no comments.