Płatności online
Posted By Admin

Wielka Orkiestra płatności online PayPal!


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedno z najważniejszych świąt, w które Polacy łączą siły, by płatności stało się zadość. Co więcej, to już kolejna edycja wspierana przez płatności online PayPal, za pośrednictwem którego można przekazać WOŚPowi darowiznę.

Serduszko puka w rytmie płatności online PayPal!

Tymczasem, warto wspomnieć także o tym, że cała działalność Wielkiej Orkiestry ma największą skarbonkę, jaką można byłoby sobie wyśnić.

A to przede wszystkim dlatego, że ta zdążyła zebrać już ponad miliard PLN!

Ponadto – tylko zeszły rok przyniósł serce na tacy płatności online PayPal, ponieważ kilkadziesiąt krajów przekazało wówczas prawie milion złotych!

Cel – pal! PayPal! Czyli płatności online wolontariuszami

W międzyczasie, gdy płatności online PayPal biorą się za wsparcie jednorazowe, teraz można także skorzystać z opcji cyklicznej, która automatycznie zasili serce WOŚPu na przykład co miesiąc.

Chcemy pomóc w poszerzaniu zasięgu WOŚP i ułatwić darowizny bez względu na to, czy darczyńca mieszka na stałe w Polsce, jest przedstawicielem zagranicznej Polonii, czy jednym z ponad 300 milionów naszych aktywnych użytkowników z całego świata.


Marcin Glogowski, Dyrektor Zarządzający PayPal na Europę Środkowo-Wschodnią.
płatności online paypal

Bądź wolontariuszem, jak PayPal!

Tymczasem, by zostać dobrym człowiekiem naprawdę niewiele potrzeba.

Po pierwsze należy odwiedzić wplacam.wosp.org.pl i zdecydować się na ile nas stać, by pomóc, tym dla których marzeniem jest każda złotówka.

Dodatkowo, teraz można także być dobrym człowiekiem cyklicznie – a w tym roku, jak zresztą każdego, warto, ponieważ czekają na nie najmłodsi.

Jednak, nim napalicie się na pomaganie wszystkim, jak popadnie – miejcie się na baczności!

A to przede wszystkim dlatego, że zdradziecka ręka zawędrowała aż tutaj…

Też nazywa siebie Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, a przed jej oszustwami ostrzega już Olsztyn i tamtejsza gwardia pełnoprawnego WOŚPu.


View Comments
There are currently no comments.