Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Viafintech – niemiecka firma w Polsce!


Usługa firmy Viafintech przypomina znany w Polsce cashback. Z tym, że do realizacji transakcji nie jest wymagana karta płatnicza!

Tymczasem, warto zaznaczyć, że Viafintech to niemiecka firma, założona jeszcze w 2011 roku. Obecnie już działa na kilku rynkach, na przykład w Grecji, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech. Co ciekawe, buduje dodatkowo struktury także w Polsce. 

Sam Viacash to z kolei usługa przypominająca dobrze znany wielu czytelnikom cashback. To pozwala na wypłaty gotówki ze sklepowej kasy przy okazji płatności za zakupy. Wymaga on użycia karty wydanej przez bank oferujący takie transakcje.

Ponadto, możliwość wypłaty gotówki jest ograniczona do sieci sklepów oferujących taką usługę. Viacash działa więc podobnie. 

Czytaj też: Raport Mastercard: wzrost sprzedaży internetowej był tylko chwilowy?

viafintech

Viafintech – Niemiec w Polsce

W międzyczasie, z wpłaty i wypłaty gotówki Viacash nie można jeszcze korzystać w kraju nad Wisłą. Firma, która została członkiem Polskiej Organizacji Firm Obsługi Gotówki, prowadzi rozmowy z potencjalnymi partnerami.  Co ciekawe, w Polsce działają sieci, z którymi Viafintech współpracuje na innych rynkach, na przykład Rossmann.

Jeżeli zaś chodzi o zalety samej usługi viacashto na pewno jest to wykorzystanie do inicjowania transakcji aplikacji mobilnej. Umożliwia to z kolei oferowanie wielu usług dodatkowych.

Czytaj też: Autopay flota – już są najnowsze płatności


View Comments
There are currently no comments.